עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

איתור חשבון מוגבל - מה זה אומר

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
איתור חשבון מוגבל - מה זה אומר ?

אם אתם בעלי עסק, ומקבלים צ'קים מלקוחות, פעולת איתור חשבון מוגבל היא פעולה שאתם פשוט מוכרחים לבצע. בעבר, לפני שאיתור חשבונות בנק מוגבלים הפך להיות פשוט ונגיש כל כך, בעלי עסקים רבים היו מקבלים צ'קים שהתגלו בסופו של דבר כחסרי כיסוי ולא הוכרו על ידי הבנק. לכן, כיום, בכדי להגן על העסקים הללו, ובכדי למנוע מבעלי חשבונות מוגבלים לפזר צ'קים ללא כיסוי ולרכוש מוצרים שונים כשאין להם ככל יכולת כלכלית לבצע זאת, בנק ישראל מאפשר לאתר חשבונות מוגבלים במגוון רחב של דרכים נוחות ופשוטות וכך מעניק לכל בעל עסק יתרון חשוב ותחושת בטיחות בעת קבלת צ'ק מלקוח.

מהם חשבונות מוגבלים?

חשבונות בנק מוגבלים אלו חשבונות אשר הבעלים שלהם נמצאים בחובות ואינם יכולים לעמוד בתשלומים השונים שהם מוציאים. בין אם מדובר במינוס גדול, חשבון שהוקפא בשל הליכי הוצאה לפועל או הליכים משפטיים אחרים, חשבון אשר בעליו הוציא יותר מידי צ'קים ללא כיסוי במהלך השנה האחרונה וכדומה. בנק ישראל מחליט להגביל חשבון לאחר שיקולים רבים ובמידה והוא עושה כן, המידע מפורסם באתר האינטרנט של הבנק. את המידע יכול לאתר כל אדם המקבל צ'ק מאותו בעל חשבון, בעזרת כלי איתור חשבון מוגבל, וכך יכול לדעת מראש האם מדובר בצ'ק שיכובד על ידי הבנק או לא.

כיצד לבצע איתור חשבון מוגבל?

כאמור, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של דרכים ושיטות שונות המאפשרות לבצע איתור חשבון מוגבל בקלות ובנוחות רבה. בין השיטות העיקריות ניתן למצוא:
·         אתרי אינטרנט (כמו אתר בנק ישראל) המציעים מנוע חיפוש בו יש להקליד את פרטי בעל הצ'ק ומקבלים מידע במידה ומדובר בצ'ק מחשבון מוגבל.
·         אפליקציות המאפשרות לחפש מידע על חשבון מוגבל דרך הנייד מכל מקום.
·         סורקי צ'קים ממוחשבים אשר מעבדים את המידע מתוך הצ'ק ומוודאים באמצעות תוכנה ייעודית האם מדובר בצ'ק מחשבון מוגבל או שניתן לקבל אותו ללא בעיה.
כל בעל עסק יכול להשתמש באחת מהדרכים הללו וכך לקבל צ'קים בצורה הרבה יותר בטוחה וללא כל חשש.

היתרונות של איתור חשבון מוגבל בקלות

מלבד היתרון העצום של האפשרות לבצע איתור חשבון מוגבל בקלות עבור בעלי העסקים השונים, מדובר ביתרון גדול גם לבנקים. אם בעבר אנשים היו סבורים כי מצבם בבנק נשאר רק בגבולות הבנק ואנשים אחרים איתם הם עובדים לא יוכלו לגלות על כך, כיום הם חייבים להיזהר הרבה יותר ולהיות שקולים בדרך ניהול חשבון הבנק שלהם. ברגע שחשבונו של אדם הופך להיות מוגבל, בייחוד אם הוא בעל עסק, עלולות להיות לכך השלכות רבות כמו פגיעה במוניטין שלו, ספקים שיפסיקו לעבוד איתו, עובדים שיחליטו לעבור לעבודה בעסק אחר ובטוח יותר ועוד השלכות רבות שכל אחד יעדיף להתרחק מהן.

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים