עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

ייצוג בפשיטת רגל

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
עו"ד רענן גל - מומחה ייצוג בפשיטת רגל:

כאשר אדם נקלע או  למצב של ריבוי חובות וחדלות פירעון עומדת בפניו האפשרות לפנות להליך פשיטת רגל המיועד, מצד אחד, לסייע לו להתמודד עם כל נושיו במסגרת הליך בודד ומנגד לאפשר לכל נושה לקבל את מרב הכספים המגיעים לו כשהוא זוכה לחלק הוגן ביחס ליתר הנושים.

הליך פשיטת רגל הוא מורכב. ראשיתו בהגשת בקשה לבית המשפט המחוזי ליתן צו כינוס נכסים וסופו בקבלת "צו הפטר" אשר למעשה מוחק לחלוטין את יתרת החובות ומאפשר לפושט הרגל לצאת אל דרך כלכלית חדשה.

לניהול נכון של הליך פשיטת רגל, על כל שלביו, יש חשיבות עליונה. שגיאות וטעויות עשויות לעלות לפושט הרגל ביוקר, הן בהשפעתן על יכולותיו הכלכליות הנוכחיות והן על אלה שבטווח הארוך. הכרחי לדאוג לייצוג מקצועי מיטבי מידי עו"ד המתמחה בתחום והוא בעל ניסיון והישגים מוכחים בטיפול בתיקי פשיטת רגל. רק ייצוג שכזה יאפשר התמודדות מוצלחת מול הנושים ורשויות המדינה כאחד.   

ההחלטה אם לפנות להליך פשיטת רגל      

פשיטת רגל אינה האופציה היחידה בכל מקרה של ריבוי נושים וקשיים לעמוד בתשלומים.
עו"ד המומחה בתחום ההוצאה לפועל ופשיטת רגל ידע לייעץ מתי עדיף לפנות למשל להליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל ומתי הדרך הטובה ביותר היא אכן הגשת בקשה למתן צו כינוס נכסים והכרזה על פשיטת רגל.

הליך פשיטת רגל דורש השקעה ניכרת של זמן, התייצבות בבתי משפט, בחקירת יכולת, אסיפת הנושים, מילוי טפסים ותצהירים ועוד. ליווי של עו"ד כבר מן השלבים הראשונים יוביל להתנהלות יעילה עבורכם גם מבחינת משאבי הזמן ותכנון נכון של ההליך עצמו.   
 

ייצוג משפטי מול גופים שונים     

במסגרת הליך פשיטת רגל יש לפעול מול גופים רבים כגון הנושים (ומי שמיצג אותם, למשל מחלקות משפטיות של בנקים), בית המשפט, כונס הנכסים ועוד.  
          
ייצוג בפשיטת רגל על ידי עו"ד מנוסה ובקיא התחום יבטיח התנסחות בהירה, תקשורת מובנת עניינית ויעילה תוך עמידה איתנה מול הלחצים המופעלים, שמירה קפדנית על ענייניכם והשגת תוצאות מיטביות עבורכם.
 

הגעה לפשרות וגורלם של נכסים  

אחד החסרונות העיקריים של הליך פשיטת רגל הוא שזהו הליך הנוטה לארוך זמן רב. לעיתים הגעה לפשרה עם נושים עשויה לקצר באופן משמעותי את ההליכים ולאפשר לכם לחזור מהר יותר לאורח חיים תקין.

רק ייצוג בפשיטת רגל על ידי עו"ד מנוסה בתחום האזרחי יבטיח מיצוי כל אפשרות להגעה לפשרות תוך שפשרות כאלה יהיו הנוחות לכם ביותר.         

בהליך פשיטת רגל משמשים נכסי החייב לצרכי תשלום חובותיו. המנגנון המאפשר זאת הוא מנגנון כינוס הנכסים. בדרך כלל לא הכרחי שכל הנכסים ימכרו, ייצוג בפשיטת רגל על ידי עו"ד מתאים יבטיח כי יוותרו בידי פושט רגל החלק הגדול ביותר האפשרי מנכסיו. בפרט ניכרת חשיבות לשאלה מה יעלה בגורל דירת המגורים.

במשרדנו צברנו ניסיון רב בטיפול בהליכי פשיטת רגל של יחידים ו/או חברות. אל תהססו לפנות אלנו בכל שאלה, נשמח לייעץ, לספק מידע, וכמובן ייצוג משפטי מעולה במידת הצורך. צרו קשר עכשיו!
 
     


רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים