עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

ייצוג יזמים

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

ייצוג יזמים

עסקאות מקרקעין בישראל נחשבות למורכבות ומחייבות בקיאות בתחומים רבים. כך למשל נדרש ידע וניסיון בהתנהלות מול רשויות מדינה שונות המעורבות בעסקאות כאלה (רשויות מס, מנהל מקרקעי ישראל, רשם המקרקעין, רשויות מקומיות, ועדות תכנון ובנייה ועוד). תחום נוסף חשוב בעסקאות מקרקעין הוא דיני חוזים שכן יזם של פרויקט בנייה נדרש להיקשר עם גורמים שונים כגון בעלי הקרקע, קבלני ביצוע, רוכשי דירות ועוד.

ייצוג יזמים לאורך פרויקטים בתחום המקרקעין דורש איפה שילוב יכולות שאינו מצוי בכל משרד עורכי דין, גם לא כאלה העוסקים בפנים אחרות של עסקאות מקרקעין, כגון ייצוג בתביעות למימוש משכנתאות, רכישת דירות ועוד.


מה כולל ייצוג יזמים בפרויקט מקרקעין
ליזמים בתחום המקרקעין דרוש ליווי משפטי לאורך שלביו השונים של הפרויקט.
בדרך כלל תחילתו של פרויקט נדל"ן הוא ברכישת הקרקע. כבר בשלב זה מדובר על ניהול עסקת מקרקעין שלמה שתחילתה מו"מ מול בעלי הקרקע (להם ברוב המקרים ככולם ייצוג משפטי משלהם) וסופה ברישום הקרקע על שמו של היזם.

ישנן מגוון עסקאות המקנות ליזם את הזכות לבנות על שטח אדמה וכן לקבל בעלות (לפחות חלקית) בבניין שהוקם. כך למשל ישנן עסקאות קומבינציה בהן בעל הקרקע מקבל תמורה רק בתום הבניה בדמות דירה/דירות/חלק מבניין משרדים או מסחר שהוקם. סוג אחר של יזמות בתחום המקרקעין נסמך על בניה מכוח תמ"א 38. משרד עו"ד לו יכולת אמיתית לספק ייצוג יזמים צריך להיות בעל ניסיון מוכח בליווי משפטי של עסקאות נדל"ן מכל הסוגים.

תחום נוסף שנדרש בעת ייצוג יזמים הוא ליווי משפטי עד לקבלת חוזה חכירה/פיתוח כאשר מדובר בקרקע שבבעלות מנהל מקרקעי ישראל.

בהמשך הפרויקט נדרש יזם בתחום הנדל"ן לערוך הסכמים עם קבלני משנה, עם יועצים ומפקחים, ספקים למיניהם ועוד גורמים המעורבים בהקמת בניין.
תוך כדי הקמת המבנה ובמיוחד בשלבים האחרונים ולאחר תום הבנייה ייצוג יזמים דורש ידע ויכולת מוכחת בעריכת הסכמי מכר לרוכשי דירות בבניין מגורים או רוכשים של שטחי מסחר/משרדים/חנויות וכו' במבנים המיועדים למטרות כאלה.

ייצוג יזמים בפרויקט נדל"ן מסתיים רק לאחר שהוסדר רישום כל הזכויות במבנה שהוקם, כך למשל מדובר ברישום בניין כבית משותף ורישום זכויות כל הדיירים במנהל מקרקעי ישראל, רשם המקרקעין, הרשויות המקומיות ועוד גורמים להם נגיעה להסדרת זכויות וחובות בנכסי נדל"ן בארץ.

התמחות בייצוג יזמים בפרויקט נדל"ן
מכל האמור לעיל עולה כי ייצוג יזמים בפרויקט נדל"ן הוא עניין מורכב שלו פנים רבות והוא מחייב ידע וניסיון נרחבים בתחום דיני המקרקעין ותחומים המשיקים לו.

משרד עו"ד רענן גל ושו"ת מתמחים בייצוג יזמים של פרויקטים בתחום המקרקעין. נשמח לעמוד לרשותכם, לספק מידע, ייעוץ, מענה לשאלות וכמובן ללוות גם אתכם לאורך פרויקט יזמות נדל"ן מכל סוג מתחילתו ועד להשלמתו המוצלחת.רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים