עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

מכירת דירה יד שנייה - דגשים משפטיים

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

אם אתם עומדים למכור את הדירה שלכם, ישנם כמה דגשים משפטיים שחשוב מאוד שתדעו מראש, דגשים שימנעו מכם בעיות רבות בזמן המכירה של הדירה ושיוכלו לסייע לכם לבצע אותה בצורה הרבה יותר טובה ונכונה.

הקפידו על שקיפות מלאה

כיום, בניגוד לעבר, אנשים בודקים היטב דירות יד שניה לפני שהם רוכשים אותן. למשל, רוכשים רבים אשר מחפשים דירותלמכירהבחולוןעושים זאת בליווי של שמאי או של אנשי בדק בית מומחים אשר בודקים את הדירה בצורה מדוקדקת ואת התקינות שלה.

מכירת דירה יד שנייה

לכן, אם יש רטיבות בדירה, לא כדאי לכם לנקות ולצבוע את הסימנים שלה במקום לתקן את הבעיה האמיתית. סביר להניח שהרוכשים יגלו את זה ויתרחקו מהמכירה, גם אם זו הבעיה היחידה שיש בדירה. כך אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב בו במקום לשלם כמה מאות שקלים על תיקון הנזילה ולסיים עם הסיפור, אתם מפספסים עסקת מכירה מוצלחת וגדולה.

אל תוותרו על ליווי של עורך דין

אם אתם מכניסים את הדירה שלכם לרשימה של דירות למכירה, לא כדאי לכם לוותר על עורך דין מקצועי שילווה את כל הליך המכירה, משלב המו"מ ועד לחתימה ומסירת הבית בפועל. עורך הדין יוכל לערוך עבורכם את החוזים השונים, לתקשר עם עורך הדין של הצד השני בנוגע למכירה, לבצע הסדרי תשלום נכונים, ובכלל – להקפיד על כך שכל חלק מהמכירה מבוצע על פי החוק בכדי שלא יהיו לכם בעיות מאוחר יותר.
 

אל תחתמו על זיכרון דברים

חתימה על זיכרון דברים היא, לעיתים, חתימה בעיתית מאוד שיכולה להעמיד אתכם במצבים מורכבים אם תבצעו אותה. רבים אשר מציעים דירות למכירה בחולון חותמים על זיכרון דברים, ולאחר התייעצות עם עורך דין מבינים כי תנאי זיכרון הדברים כלל אינם באים לטובתם. יחד עם זאת, לאחר החתימה אין להם יותר מה לעשות: אם הצד הרוכש של הדירה יתעקש, הם יהיו חייבים לבצע את העסקה בהתאם לאמור בזיכרון הדברים.

קחו בחשבון כי זיכרון דברים הוא מסמך מחייב, כמעט כמו חוזה מכירה. כפי שלא הייתם חותמים על חוזה מכירה לפני שעורך דין מומחה בודק אותו, כך אל תחתמו על זיכרון דברים, גם אם הצד המתעניין בדירה לוחץ עליכם לעשות כך.
 

תאריך היציאה מהדירה

בחוזה מכירת הדירה ייכתב תמיד תאריך הפינוי של הדירה. קחו בחשבון כי גם אם לא תצליחו לרכוש דירה חלופית עד המועד הזה, תהיו חייבים לפנות את הדירה בזמן, ולכן חשוב להקפיד על תאריך רחוק וריאלי.
                

יש לכם שאלה/התלבטות בנוגע למכירת דירת יד שנייה? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס או הטלפון - ונשמח לעמוד לשירותכם.


רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים