עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

מקרקעין

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
מקרקעין - חשיבות המומחיות בתחום
 
כמומחים לדיני המקרקעין אנו נחשפים לייצוג לקוחות בתתי תחומים חולשים על תחומים רבים ובינהם יצוג לקוחות בעסקאות נדל"ן כגון עסקאות קומבינציה, עסקאות רכישה ומכירה של דירות יד שניה , רכישת דירות מקבלן, ייצוג נישומים מול רשויות המס, עריכת הסכמי שכירות, הגשת תביעות לפינוי שוכר סרבן, ייצוג יזמים, קבלים ודיירים בעסקאות תמ"א 38, תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין ומגוון נוסף של עיסקאות ותביעות .
 
על עורך הדין הבוחר לייצג לקוחות בתחום הנדל"ן לשלוט במגוון רחב של חוקים כללים ותקנות בתחומי משפט רבים.
 
לא סוד היא העובדה שמרבית תביעות הרשלנות כנגד עורכי הדין הינה בתחום המקרקעין, שכן לא מספיק להיות עורך דין מוסמך החבר בלשכת עורכי הדין בכדי לדעת ולהיות ער לכל המכשולים המצויים בתהליך ביצוע עסקת נדל"ן – פשוטה ככל שתהיה.
 
 
לרוב עסקת נדל"ן הינה עסקה גדולה, מורכת מסובכת ומסוכנת וחשוב לבדוק כי עורך הדין הנבחר לייצגך הינו עו"ד בעל ותק וניסיון מספיק בכדי שיוכל לייצג אותך ולהביא את העסקה לסיום ללא סיבוכים.
 
חלק מסוד ההצלחה הוא הניסין של עורך הדין לבדוק את העסקה לפני החתימה על ההסכם, ולבדוק כי החוזה מכיל את כל ההגנות והמנגנונים הדרושים בכדי לשמור עליך, הקונה, המוכר, השוכר , המשכיר, הדייר או כל פוזיציה אחרת בה אתה מצוי, ולהזהיר אותך בפני ביצוע עסקה וחשוף את כל המכשולים שעלולים להיווצר לאחר מכן.
 
הואיל ומדובר בתחום בו העסקאות הינן הגדולות ביותר החל במאות אלפי שקלים ועד עשרות ומאות מיליוני שקלים – מומלץ לבדוק ולברר האם יש לעורך הדין המטפל פוליסת ביטוח המתאימה לעסקה אותה הוא מתבקש לבצע עבורך.
 
לסיכום
 
 משרדנו הינו בעל ניסיון של 12 שנה בייצוג לקוחות בכל תחומי ועסקאות הנדל"ן –  כך שאתה כלקוח תוכל
"לישון בשקט בלילה" ולהרגיש בטוח באם תאפשר לנו לייצגך בעסקה או בתביעה.

 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים