עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

עורכי דין מקרקעין תל אביב

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

עורך דין מקרקעין תל אביב - רענן גל ושות'

דיני המקרקעין חולשים על ענפי הנדל"ן השונים בכל זרועותיו. מעסקאות מכר ושכירויות דרך הסכמי רכישה וחכירות תכנון ובניה וכך הלאה. מדובר בהליכים מורכבים המצריכים התערבות מקצועית ומהימנה שדורשת ניסיון, ידע, הכרת המוסדות הממשלתיים ועוד. משרד עורכי דין בראשותו של עו"ד רענן גל סולל עבורכם את הדרך המתאימה והנכונה ביותר לניהול עסקת ע"י עורכי דין מקרקעין תל אביב תוך ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי לאורך כל שלבי הפרויקט.

 

המשרד מתמחה בהיבטים השונים של עולם ה מקרקעין והנדל"ן ע"י עורכי דין מקרקעין תל אביב ושוזר בכל פרויקט את הידע והחשיבה המשפטית תוך שימוש בניסיון של למעלה מעשור בפרקטיקה המשפטית. משרד עו"ד רונן גל ושות' חי ונושם את נישת המקרקעין והנדל"ן בישראל. הצוות האמון על הטיפול בתיקים משלב אסטרטגיה עסקית עם וותק משפטי ויוצר הרמוניה בין צרכיו של הלקוח לשורה התחתונה על כל מקרה ומקרה, ונוחל הצלחות כבירות בתחום.


עורך דין מקרקעין תל אביב - רענן גל

  לקשת המיוחדת הזו המשרד מעניק מטריית הגנה חזקה המורכבת מצרכיו הראשוניים של הלקוח ומחשיבה משפטית אחרת, מחודדת יותר, כזו שלא מפקירה את הצד שלה ופועלת ע"ב של אמון וכבוד הדדי.

משרד עו"ד רענן גל ושות' ממוקם בלב תל אביב, ברחוב אחד העם 27 ופועל למעלה מעשור. אנו גאים להציג בפניכם צוות אמין שילווה אתכם לאורך כל הדרך ובד בבד יעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר מול רשויות החוק על כל ענפיהן.

טיפול וייצוג על ידי עורכי דין מקרקעין תל אביב - משרד עו"ד רענן גל

 
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים