עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

פינוי שוכר מדירה בהליך מקוצר - לא לקחת את החוק לידיים

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
אחד החששות המרכזיים של מי שמשכירים נכסי נדל"ן ובכללם דירות מגורים הוא שהשוכרים יפסיקו לשלם את דמי השכירות ויסרבו לפנות את הנכס המושכר כך שניתן יהיה למצוא עבורו שוכר אחר. בעבר חששות אלה היו מוצדקים ולשוכרים קל היה לא לעמוד בתנאי חוזה השכירות אולם המחוקק הישראלי נתן דעתו למצוקה זו של בעלי דירות מה גם שקיים צורך להרחיב את מלאי הדירות המוצעות להשכרה ולפיכך חשוב לצמצם את חששותיהם של בעלי נכסים כאלה.

בעלי נכסים שנאלצים להתמודד אל מול שוכר שאינו עומד בהתחייבויותיו, אינו משלם דמי שכירות כנדרש ו/או אינו מפנה את הנכס בתום תקופת החוזה, עלולים ליפול למלכודת של ניסיון לעשות דין לעצמם תוך שהם נוקטים פעולות שונות במטרה להניע את השוכר לפנות את הנכס. כך למשל באמצעות ניתוק אספקת חשמל, מים או גז ובמקרים חמורים יותר אף פריצה אל הנכס, פינוי חפציו של השוכר והחלפת המנעולים.  
חשוב מאוד להימנע מפעולות כגון אלה העלולות להביא לתביעות של השוכר כנגד בעלי הבית ואף לפתיחת הליכים פליליים כנגד מי שלוקחים כך את החוק לידיים.

פינוי שוכר מדירה - אל תקחו את החוק לידיים!

טוב יעשה מי שנאלץ להתמודד עם שוכר שאינו מפנה את הנכס אם יפנה ללא דיחוי אל עורך דין המתמחה בתחום המקרקעין בכלל ובפינוי שוכר בפרט. אנו במשרד עורכי דין רענן גל צברנו ניסיון רב בסיוע לבעלי נכסים שנזקקו לעזרה בפינוי שוכר באופן חוקי.

הליך מקוצר לפינוי שוכר
מי שנאלצים להתמודד עם שוכר שאינו מפנה את הדירה שהשכירו לו יכולים כיום, בעזרת עורך דין מקרקעין, לפנות להליך מקוצר באמצעותו ניתן להשיג צו פינוי כנגד המשכיר בתוך פרק זמן של עד 60 יום (לעיתים קרובות יושג הצו מהר יחסית, בתוך חודש ואף פחות).
הליך מקוצר זה נתאפשר הודות לתקנות חדשות שנכנסו לתוקפן בשנת 2009. לאור אפשרות זו מתעצם חוסר הטעם בנקיטת פעולות בלתי חוקיות כנגד השוכר, כגון אלא שהוזכרו לעיל.

פעולה בלתי חוקית של בעל הנכס תקשה על השגת צו פינוי
בעל נכס הנוטל את החוק לידיו ומנסה להניע את השוכר לפנות את הנכס תוך שהוא נוקט בפעולות אסורות עלפי חוק מסתכן בכך שהשוכר יתבע אותו בתביעה אזרחית (למשל לפיצוי על רכוש שניזוק כתוצאה מפעולותיו הבלתי חוקיות של המשכיר). אולם זו אינה הסכנה היחידה, כל מי שנוטל את החוק לידיו במדינת ישראל, ויהיו הנסיבות "מוצדקות" לכאורה ככל שיהיו, מסתכן בכך שיוגש נגדו כתב אישום פלילי. די בכך שהשוכר יפנה למשטרה ויגיש תלונה כנגד המשכיר בגין פעולה בלתי חוקית שהלה ביצע בכדי להביא לפתיחת חקירה העלולה להסתיים בהגשת כתב אישום ופתיחת תיק פלילי על כל המשתמע מכך.

מומחיות משרדנו

משרד עורכי דין רענן גל ושות' מתמחים גם במתן סיוע משפטי לבעלי דירות המתמודדים עם שוכר המסרב לפנות את הדירה שהשכירו לו. אנו נדע להשיג גם עבורכם צו פינוי במהירות האפשרית, צו שיאפשר לכם כר פעולה נרחב (כולל פניה למשטרה) אשר ללא ספק יביא לפתרון הבעיה באופן חוקי לגמרי ובתוך זמן קצר.


משרד עורכי דין רענן גל ושות' הינו בעל מומחיות מיוחדת בתחום פינוי שוכרים - לזכותנו מעל ל-15 שנים של פתרון כל סוגי הבעיות הכרוכות בפינוי מהיר של שוכרים שאינם משלמים דמי שכירות. על רצף הזמן אימצנו טכניקות משפטיות יעילות לטיפול משפטי מוצלח ומקצועי עבור לקוחותינו.

למידע נוסף ולייעוץ ללא תשלום - צרו עמנו קשר ע"י הטופס למעלה או ישירות לטלפון 072-3719919
, ונשמח לשרת אתכם נאמנה.

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים