עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

התנהלות הבנק בחשבון מוגבל

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
בנקים
בחברה המודרנית קשה מאוד לפעול ללא חשבון בנק עד כדי שאנו לוקחים כמובן מאליו שלכל אדם בוגר ישנו לפחות חשבון בנק אחד (ולו אם במשותף עם אנשים נוספים).

ככל גוף עסקי גם בראש מעייניהם של הבנקים ליצור רווחים עבור בעלי המניות בהם. עיסוקו של בנק הוא בטיפול בכספם של לקוחותיו, נציגיו ישמחו להעניק אשראי והלוואות ובתנאי שאנו מסכימים להחזיר יותר משלקחנו (ריבית) ויש ערובות לכך שנוכל לעמוד בהתחייבותנו זו.

יחסם של פקידי הבנק יהיה לבבי כל עוד איננו מתקשים לעמוד במסגרות ובהחזרי הלוואות אולם ברגע שמתעורר קושי כזה אינם מהססים להטיל עלינו סנקציות, לעיתים חמורות, מכבידות ואפילו הרות גורל.

התנהלות משפטית מול בנקים
פעמים רבות קורה שהתנהלות בנק הופכת אגרסיבית עד כדי רמיסת זכויות הלקוח. במקרים כאלה מומלץ לפנות למשרד עו"ד המתמחה בדיני בנקאות ולקבל סיוע משפטי שיאפשר התמודדות מוצלחת מול הסכנות, מזעור הנזקים ואף קבלת פיצוי במקרים בהם אנו זכאים לו.

ישנם נושאים אופייניים המהווים עילה להתנהלות הליכים משפטיים מול בנקים (אם כאלה שהחלו ביוזמת הבנק או דווקא מצידנו כלקוחות). כמרכזיים מבין אלה ניתן למנות ; הגבלת חשבון (מניעה/הסרת הגבלה), מימוש משכון (או משכנתא), עצירת קו אשראי (ביטול מסגרת אשראי), גבייה לא תקינה של עמלות, התגוננות בפני תביעות שמגיש כנגדנו הבנק, תביעות לפיצוי בגין נזקים שגרם לנו הבנק כתוצאה מהנהלות לקויה או רשלנית.

באתרינו תוכלו למצוא מאמרים נוספים המציגים בלשון פשוטה פרטים מעניינים וחשובים על רבים מן הנושאים הנ"ל. בהמשך מאמר זה תמצאו פירוט על קצה המזלג בנוגע למקרים הנפוצים ביותר, דהיינו חשבונות מוגבלים (מניעת הגבלת חשבון / הסרת הגבלה), תביעות כנגד בנקים (והגנה מפני תביעות בנק),

חשבון מוגבל
בנקים מכריזים על חשבון כמוגבל כאשר נרשמו יותר מעשרה צ'קים ללא כיסוי בתוך שנה אחת. הבנקים מחויבים לדווח על כך לבנק ישראל המנהל רשימה הפתוחה לעיון הציבור של כלל החשבונות המוגבלים. בעליו של חשבון מוגבל אינו יכול לרשום צ'קים מחשבון זה ולא יכול לפתוח חשבון צ'קים אחר בשום בנק. ברור כי חשבון בנק מוגבל מקשה מאוד על התנהלות פיננסית תקינה, גם הנזק למוניטין עשוי להיות בעל השלכות מרחיקות לכת.

עו"ד המצוי בתחום יכול לעיתים קרובות למנוע הגבלת חשבון או להביא לביטול הגבלה אם כבר נכנסה לתוקפה, חשוב מאוד לפנות בהקדם לייעוץ משפטי כדי לאפשר ניצול מירב הכלים העשויים להועיל.

תביעות כנגד בנקים והגנה מפני תביעות שלהם כנגדנו
כאשר בנקים מגישים תובענה כנגד לקוח בדרישה שישלם כספים שהוא, לפי טענתם, חייבם להם על הלקוח להגיש "בקשת רשות להגן", רק אם ביהמ"ש מקבל את הבקשה נפתחת הדרך לניהול משפט ארוך במהלכו יוכל עו"ד המתמחה בתחום להשיג תוצאות מיטביות עבורנו.

לעיתים גורמים בנקים נזקים כבדים ללקוחותיהם תוך שהם פועלים בניגוד לדין ולתקנות. במקרים כאלה חשוב לזכור כי בנקים אינם חסינים בפני תביעות וכי אתם יכולים לתבוע ולקבל פיצוי על נזקים כאלה בסיוע עו"ד מנוסה אשר ידע להתמודד היטב מול עורכי הדין של הבנקים.   

משרדינו מתמחה בניהול הליכים משפטיים מול בנקים, הנכם מוזמנים להיעזר בנו.
אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לעזור בייעוץ, הכוונה, מידע וכמובן ייצוג מקצועי ומסור באם יידרש.

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים