עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

רכישת דירה מקבלן

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

רכישת דירה מקבלן

עבור מרביתנו רכישת דירת המגורים היא העסקה הגדולה ביותר שנבצע בחיינו. רכישת דירה מקבלן נעשית כאשר הדירה הנרכשת היא חדשה לגמרי ולא הייתה למעשה בבעלותו של אף אחד למעט הקבלן שבנה אותה.

מטבע הדברים שרוכש דירה מקבלן נמצא בנחיתות מסוימת שכן הקבלן מנוסה בביצוע עסקאות מקרקעין שכאלה ולו אנשי מקצוע (כגון מהנדסים, שמאים, עורכי דין, אנשי שיווק ועוד) המייצגים אותו ושומרים על האינטרסים שלו מול רוכשי הדירות שבנה.

לעיתים קרובות נעשים מאמצים מצד הקבלן לשכנע את לקוחותיו להסתפק בשירותיהם של עורכי הדין מטעמו. חשוב להדגיש כי עורך הדין של הקבלן מחויב לדאוג לאינטרסים של הקבלן בלבד, אמנם ייתכנו עסקאות שיבוצעו ללא תקלות גם בליווי עורך דין של הקבלן בלבד אולם בהחלט ייתכן שללא ייצוג משלכם יפגעו זכויותיכם.


מה חשוב לבדוק לפני רכישת דירה מקבלן

בדיקות זהירות ומקיפות לפני שמתחייבים לרכישת דירות למכירה ימנעו הפתעות לא נעימות במורד הדרך.
כך למשל חשוב להתרשם מתוכנית בנין עיר כדי לדעת איך צפוי האזור בו ממוקמת הדירה להיראות. לפי היתר הבניה אפשר לוודא כי הבניין מוקם ללא חריגות. כדאי לבדוק זכאות לסיוע ממשרד השיכון, גובה הארנונה הנהוגה באזור, קרבה למוסדות כגון בתי ספר, אמינותו של הקבלן, אפשרויות המימון ועוד.

מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עו"ד המתמחה בתחום דיני מקרקעין על מנת ולוודא שאין עיקולים הנוגעים לדירה נשואת העסקה או מכשולים אחרים העלולים להקשות ואף למנוע את העברת הזכויות בנכס. ליווי מקצועי שכזה יבטיח מיצוי כל אפשרות להקלות במיסוי, וידוא תשלום מיסים מצד הקבלן ועוד. ברכישת דירה מקבלן שבונה על קרקע בעסקת קומבינציה חשוב להסדיר לא רק את ההיקשרות עם הקבלן הבונה אלא גם את מכלול היחסים בין רוכש הדירה לבעל הקרקע.


 

השגת תנאי רכישה אופטימאליים

טקטיקה ידועה בשיווק דירות היא הקניית התחושה אצל רוכשים פוטנציאליים שאם לא ימהרו תימכרנה הדירות כולן. חשוב לאפשר לעצמכם לקחת את הזמן ולערוך מו"מ מול הקבלן כדי לקבוע תנאי רכישה המשרתים באופן מיטבי את האינטרסים שלכם.

ליווי משפטי של עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין ולו ניסיון מוכח בטיפול בעסקאות רכישת דירה מקבלן יבטיח בחינה מדוקדקת של חוזה המכר ועמידה על שינויים בו שייטיבו את מעמדכם מול הקבלן.

 

מיסוי על רכישת דירה מקבלן

עסקאות מקרקעין כרוכות בתשלום מיסים כגון מס רכישה ומס שבח. גובהם של תשלומים אלה נגזר מערך העסקה ולפיכך מדובר בסכומים נכבדים. במיוחד כאשר מדובר על רכישת דירה מקבלן, מכיוון שזו לעיתים קרובות רכישה של דירת מגורים יחידה, ניתן להשיג הקלות והטבות במיסוי. עו"ד העוסק בליווי עסקאות רכישת דירה מקבלן ידע לנצל כל אפשרות להטבות במס.

משרד עו"ד רענן גל ושו"ת מתמחה בדיני מקרקעין, צברנו ניסיון רב גם בליווי עסקאות רכישת דירה מקבלן. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לסייע, לייעץ ולספק מידע. במידת הצורך תוכלו גם אתם לקבל מאיתנו ליווי משפטי מקצועי ומסור.

 


רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים