עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

ביטול הגבלה בחשבון

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

ביטול הגבלה בחשבון – מה הכוונה מבחינתנו?

כמשרד בעל מומחיות מיוחדת בתחום הגבלות בחשבונות בנק - אנו יודעים כי אחת הבעיות היותר נפוצות בישראל המסחרית של היום היא ביטול הגבלה בחשבוןביטול הגבלה בחשבון חל על מי שעומד בהגדרות המופיעות בסעיף 2 לחוק שיקים ללא כיסוי תשמ"א – 1981. לפי הגדרות אלה המופיעות בחוק המצוין ביטול הגבלה בחשבון יהפוך לכזה לאחר שבמשך שנה אחת חזרו כעשרה שיקים של אותו הלקוח על ידי הבנק. סירוב הבנק לקבל את השיקים חייב לעמוד בהפרש של 15 ימים בין הסירובים. מקרה שכזה יוצר מצב של ביטול הגבלה בחשבון.

לאור המציאות של ימינו ועם קשיי המחייה הרבים שאנו נתקלים בהם במהלך חיי היומיום שלנו, כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו במצב של ביטול הגבלה בחשבון. מצב כזה בעצם מכניס את אותו הפרט ללופ שלא פשוט לצאת ממנו. ביטול הגבלה בחשבון יוצר מצב בו הפרט אינו יכול למשוך שיקים באותו חשבון, הוא אינו יכול להזמין פנקסי שיקים חדשים, הוא אינו יכול לפתוח חשבון שיקים בבנק שהגדירו כבעל ביטול הגבלה בחשבון כמו גם בבנקים אחרים ברחבי ישראל.

 
 

חשוב לציין כי במצב של ביטול הגבלה בחשבון לא ניתן לערוך שינויים במבנה מחזיקי החשבון. במידה ומדובר בחשבון רב משתתפים, כלומר שיותר מבעל אחד רשום כבעל החשבון, כלל המחזיקים יוכרו כבעלי ביטול הגבלה בחשבון ואותן סנקציות המצוינות מעלה יחולו גם עליהן.

הגדרת לקוח כבעל ביטול ב- חשבון מוגבל חלה על כשנתיים. במשך תקופה זו הסנקציות המצוינות מעלה חלות לא רק על החשבון שהוגדר ביטול הגבלה בחשבון אלא גם על שאר החשבונות של מי שהוגדר כביטול הגבלה בחשבון באותו הבנק שהגדירו כך. יש להוסיף גם כי מי שהוגדר כמוגבל בחשבון והינו שותף בחשבונות אחרים או מיופה כוח של חשבונות אחרים, יחולו ההגבלות גם על חשבונות אלה.

בישראל אין הגבלה של ממש באיתור פרט לביטול הגבלה בחשבון. בנק ישראל מכיל את הפרטים על לקוח מוגבל וכך בעצם ניתן לקבל את המידע הדרוש. לשם טיפול בלקוח מוגבל יש להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין המתמחה בתחום.

 

חשבונך מוגבל? פנה עוד היום למשרד עו"ד רענן גל


משרד עורכי דין רענן גל ושות' הינו בעל מומחיות מיוחדת בתחום חשבון מוגבל בבנק - לזכותנו מעל ל-15 שנים של פתרון כל סוגי הבעיות הכרוכות בביטולי הגבלות בחשבונות בנקים, הן לחברות והן לבודדים. על רצף הזמן אימצנו טכנקות משפטיות יעילות לטיפול משפטי מוצלח ומקצועי עבור לקוחותינו.

למידע נוסף ולייעוץ ללא תשלום - צרו עמנו קשר ע"י הטופס למעלה או ישירות לטלפון 072-3719919
, ונשמח לשרת אתכם נאמנה.
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים