עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

הגשת תביעה אזרחית

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

מהן הגשת תביעה אזרחית? האם מדובר במערכה מול המדינה או שמא מדובר במערכה של פלוני נגד פלוני? כיצד ניתן להתנהל בתביעה אזרחית ומהו בעצם תפקידו של עורך הדין המייצג הגשת תביעה אזרחית?

הגשת תביעה אזרחית זה ביטוי שגור ונפוץ בעולם המשפט בישראל. אם תקישו בגוגל את המילים הגשת תביעה אזרחית תקבלו מאות אם לא יותר של תוצאות שונות הכוללות משרדים של עורכי דין ופורומים שונים של עצות וטיפים. מכיוון שהרשת כאמור עמוסה באלו כאן נביא לכם את התמצית החשובה של הדברים – הגשת תביעה אזרחית.

הגשת תביעה אזרחית הן תביעות של פרט (אזרח או חברה) נגד פרט אחר כאשר המדינה עצמה אינה צד לסכסוך. כמובן שהדבר מתייחס גם למגזר העסקי – אם פרט מעוניין לתבוע עסק – עדיין מדובר ב - הגשת תביעה אזרחית. הסעדים שישנם תביעה זו כוללים לרוב סעדי פיצוי – כלומר כסף של ממש עבור נזק ולעיתים צווי עשה וצווי אלך תעשה, לעיתים סעדים זמניים שונים הבאים להוות את אותה אכיפה שישנה במסגרת כללי הדין האזרחי.
 

הגשת תביעה אזרחית

הגשת התביעה כוללת כאמור נדבכים שלמים של עניינים, החל מענייני לשון הרע או הוצאת דיבה, דרך תביעות נזיקין מורכבות ועד תביעות בגין הפרות חוזה או אכיפה של הסכם מכר. בכדי לבסס תיק נכון ולסלול דרך שתוביל לתוצאה הנכונה ביותר עבור האינטרסים הפרטניים של הצד המבקש כמו גם של הצד הנתבע, התביעה חייבת להיות מגובה בייעוץ, ייצוג וליווי משפטי אמין ובטוח, כמו גם בבעל מקצוע מנוסה שיכווין נכונה. כאן נכנס לתמונה עורך דין מיומן שעיקר התמחותו הינה בתחום האזרחי.

משרדי עורכי דין המתמחים ב-הגשת תביעה אזרחית יוצר בעצם מטריית הגנה מחד ומאידך בונים תיק תביעה תוך יצירת סיכוי ריאלי לזכייה. מדובר כאמור בתהליך מורכב שחייב להיות מבוסס על סעיפי חוק רלוונטיים כמו גם על הלכות פסוקות – הווה אומר על גישתו של בית המשפט בכל עניין ועניין כמו תיקים קודמים שניתן להסתמך עליהם כאשר מציגים עובדות ונתונים בפני בית המשפט.

כדי ליצור מצב שכזה מומלץ להיעזר בעורך דין מיומן שיודע ומכיר את רזי המשפט האזרחי על בוריים. הגשת תביעה אזרחית אינן דומות למשפט פלילי והגישה הרווחת כי השופט ישמע את הדברים ויפסוק "מן הצדק" אינה נכונה. הגשת תביעה אזרחית מחייבות טיפול של עורך דין ורק כזה יוכל לשמור על האינטרסים המוגנים שלכם וימקסם את סכומי הפיצוי להם אתם ראויים בכל תיק נתון.

טיפול וייצוג בעלי חשבונות מוגבלים ובהגשת תביעה אזרחית - משרד עו"ד רענן גל - צרו עמנו קשר עכשיו!
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים