עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

הסכם שותפים

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

עריכת הסכם שותפים בין שני צדדים או יותר אינה דבר של מה בכך. בכדי לממש את אותו הסכם שותפים הלכה למעשה אתם חייבים ליצור מערכת יחסים חוזית המבוססת על אמון וכבוד הדדי מחד ומאידך לעגן באופן משפטי וחוקי את הזכויות והחובות של כל צד הקשור לחוזה. אז איך בעצם מתחילים את זה ומהי בעצם הבעיה העיקרית בעריכת הסכם שותפים?

התשובה לשאלה הו היא ארוכה ומסובכת. כדי לא להלאות את עינו של הקורא הממוצע ניסינו לערוך את המאמר שלפניכם בצורה ישירה וברורה יחסית. כזו שתהיה מובנת גם לאלו שאין להם את הבסיס המשפטי או העסקי לעריכת הסכם שותפים.

 

מקרקעין ונדל"ן


הסכם שותפים – בצורה ברורה יותר:

הסכם שותפים הוא בעצם הסכם ממון בין שניים או יותר הנחשבים למייסדים של עסק או חברה פלונית. הסכם שותפים יכול להתפרס על קשת רחבה של נושאים – הסכם שותפים שווה הינו הסכם שותפים אשר מחלק סיכונים, זכויות או חובות בין הצדדים לחוזה. הסכם שותפים שאינו שווה מגדיר את אופי הפעולה של כל צד לחוזה תוך שהוא מעגן בצורה משפטית את אותן החובות ואת אותן הזכויות של כל צד לחוזה במצב בו הם החליטו לערוך הסכם שותפים.

הסכם שותפים אמור לעגן גם חילוקי דעות אפשריים. כך, למשל, הסכם שותפים חשוב שיכלול את ההגדרה הבסיסית לשאלה מהי השותפות אשר נחתמת על חוזה זה. הסכם השותפות יהווה בעצם את אותו מנגנון לפתירת סכסוכים שונים שעלולים לצוץ בעתיד. הסכם שותפים צריך שיכלול גם את התמונה הרעה מכל והיא פירוק השותפות – הסכם שותפים חייב שייערך ליום שכזה ומכאן חייב גם לכלול את הצורה בה יערכו הדברים במצב של פירוק.

ניסוח הסכם שותפים הוא חופן בעצם את הבהירות ל-הסכם שותפים, הוא מאפשר לשני הצדדים כמו גם לקורא החיצוני המשפטי להבין את אותו סכם שותפות. לשם כך יש להיעזר בשירותיו של עורך דין המומחה בתחום שיכול להעניק לכם את ההגנה המשפטית והחוקית לה אתם זקוקים. הסכם שותפים הוא מצב בו שני הצדדים מתחייבים להיכנס למערכת יחסים משפטית ומכאן כמובן תפקידו החשוב של עורך הדין בתמונה זו.
 

ייצוג ועריכת הסכם מקרקעין ונדל"ן והסכם שותפים כחוק - משרד עו"ד רענן גל
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים