עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

הסכמי שותפות

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

עריכת הסכמי שותפות בין שני צדדים או יותר אינה דבר של מה בכך. בכדי לממש את אותו הסכמי שותפות הלכה למעשה אתם חייבים ליצור מערכת יחסים חוזית ומשפטית המבוססת על אמון וכבוד הדדי מחד ומאידך לעגן באופן משפטי וחוקי את הזכויות והחובות של כל צד הקשור לחוזה. אז איך בעצם מתחילים את זה ומהי בעצם הבעיה העיקרית בעריכת הסכמי שותפות?

התשובה לשאלה הו היא ארוכה, מסובכת ותלויית נסיבות. כדי לא להלאות את עינו של הקורא הממוצע ניסינו לערוך את המאמר שלפניכם בצורה ישירה וברורה יחסית. כזו שתהיה מובנת גם לאלו שאין להם את הבסיס המשפטי או העסקי לעריכת הסכמי שותפות.

 

עריכת הסכמי שותפות - עורך דין רענן גל

 

הסכמי שותפות – בצורה ברורה יותר:


הסכמי שותפות הם בעצם הסכמי ממון בין שניים או יותר הנחשבים למייסדים של עסק כלכלי או חברה פלונית. הסכמי שותפות יכולים להתפרס על קשת רחבה של נושאים – הסכמי שותפות שווה הינם הסכמי שותפות אשר מחלקים סיכונים, זכויות או חובות בין הצדדים לחוזה ולעיתים מערכות יחסים מול צדדים שלישיים. הסכמי שותפות שאינם שווים מגדירים את אופי הפעולה של כל צד לחוזה תוך שהוא מעגן בצורה משפטית את אותן החובות ואת אותן הזכויות של כל צד לחוזה במצב בו הם החליטו לערוך הסכמי שותפות.

הסכמי שותפות אמורים לעגן גם חילוקי דעות אפשריים. כך, למשל, הסכמי שותפות חשוב שיכללו את ההגדרה הבסיסית לשאלה מהי השותפות אשר נחתמת על חוזה זה. הסכם השותפות יהווה בעצם את אותו מנגנון לפיתרון סכסוכים שונים שעלולים לצוץ בעתיד. הסכמי שותפות צריך שיכללו גם את התמונה הרעה מכל והיא פירוק השותפות – הסכם שותפות חייב שייערך ליום שכזה ומכאן חייב גם לכלול את הצורה בה יערכו הדברים במצב של פירוק.

ניסוח הסכמים מסוג זה חופן בעצם את הבהירות להם, הוא מאפשר לשני הצדדים כמו גם לקורא החיצוני המשפטי להבין את אותו חוזה. לשם כך יש להיעזר בשירותיו של עורך דין המומחה בתחום שיכול להעניק לכם את ההגנה המשפטית והחוקית לה אתם זקוקים. הסכמי שותפות הם מצב בו שני הצדדים מתחייבים להיכנס למערכת יחסים משפטית ומכאן כמובן תפקידו החשוב של עורך הדין בתמונה זו.
 

עריכת הסכמי שותפות כחוק - משרד עו"ד רענן גל - צרו איתנו קשר עכשיו!
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים