עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

הסרת הגבלה בחשבון

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

הסרת הגבלה בחשבון – מה הכוונה מבחינתנו?

אחת הבעיות היותר נפוצות במערכת הפיננסים והבנקאות בישראל 2015 היא הגבלה בחשבון בנק. הגבלה בחשבון חל על מי שעומד בהגדרות המופיעות בסעיף 2 לחוק שיקים ללא כיסוי תשמ"א – 1981. לפי הגדרות אלה המופיעות בחוק המצוין אדם יהפוך לכזה לאחר שבמשך שנה אחת חזרו כעשרה שיקים של אותו הלקוח על ידי הבנק. סירוב הבנק לקבל את השיקים חייב לעמוד בהפרש של 15 ימים בין הסירובים. מקרה שכזה יוצר מצב של הגבלה בחשבון הבנק.

לאור המציאות של ימינו ועם קשיי המחייה הרבים שאנו נתקלים בהם במהלך חיי היומיום שלנו, כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו במצב של הגבלה בחשבון. מצב כזה בעצם מכניס את אותו הפרט ללופ שלא פשוט לצאת ממנו ונדרשים צעדים אקטיביים לשחרור ממנו. הסרת הגבלה מ- חשבון מוגבל יוצר מצב בו הפרט אינו יכול למשוך שיקים באותו חשבון, הוא אינו יכול להזמין פנקסי שיקים חדשים, הוא אינו יכול לפתוח חשבון שיקים בבנק שהגדירו כבעל הגבלה בחשבון כמו גם בבנקים אחרים ברכבי ישראל.


 

הסרת הגבלה בחשבון בנק

 

חשוב לציין כי במצב של הגבלה בחשבון לא ניתן לערוך שינויים במבנה מחזיקי החשבון. במידה ומדובר בחשבון רב משתתפים, כלומר שיותר מבעל אחד רשום כבעל החשבון, כלל המחזיקים יוכרו כבעלי הגבלה בחשבון ואותן סנקציות המצוינות מעלה יחולו גם עליהן.

הגדרת לקוח כבעל הגבלה בחשבון חלה על כשנתיים. במשך תקופה זו הסנקציות המצוינות מעלה חלות לא רק על החשבון שהוגדר מוגבל אלא גם על שאר החשבונות של מי שהוגדר כלקוח מוגבל באותו הבנק שהגדירו כך. יש להוסיף גם כי מי שהוגדר הסרת הגבלה בחשבון והינו שותף בחשבונות אחרים או מיופה כוח של חשבונות אחרים, יחולו ההגבלות גם על חשבונות אלה.

בישראל אין הגבלה של ממש באיתור פרט להסרת הגבלה בחשבון. בנק ישראל מכיל את הפרטים על הסרת הגבלה בחשבון וכך בעצם ניתן לקבל את המידע הדרוש. לשם טיפול בהסרת הגבלה בחשבון יש להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין המתמחה בתחום.

משרדנו עוסק בהסרת הגבלה בחשבון מזה כ- 15 שנה וברבות השנים צבר יכולת משמעותית להסיר הגבלות מחשבונות לאזרחים ולעסקים. על רצף הזמן אימצנו טכניקות משפטיות מנצחות שהינם עזר רב למקבלי שירותנו בתחום.

 

חשבונך מוגבל? פנה עוד היום למשרד עו"ד רענן גל
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים