עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

חוזה שותפות עסקית

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

עריכת חוזה שותפות עסקית -

עריכת חוזה שותפות עסקית בין שני צדדים או יותר אינה דבר של מה בכך. בכדי לממש את אותו חוזה שותפות עסקית הלכה למעשה אתם חייבים ליצור מערכת יחסים חוזית, המבוססת על אמון וכבוד הדדי מחד ומאידך לעגן באופן משפטי וחוקי את הזכויות והחובות של כל צד הקשור לחוזה וזאת באופן זהיר, מבוקר ואחראי. אז איך בעצם מתחילים את זה ומהי בעצם הבעיה העיקרית בעריכת חוזה שותפות עסקית?


חוזה שותפות עסקית

 

חוזה שותפות עסקית – מן הכלל אל הפרט:


חוזה שותפות עסקית הוא בעצם מעין הסכם ממון בין שני צדדים או יותר הנחשבים למייסדים של עסק או חברה פלונית. החוזה יכול להתפרס על קשת רחבה של נושאים – חוזה שותפות עסקית שווה הינו חוזה אשר מחלק סיכונים, זכויות או חובות בין הצדדים לחוזה. חוזה שותפות עסקית שאינו שווה מגדיר את אופי הפעולה של כל צד לחוזה תוך שהוא מעגן בצורה משפטית את אותן החובות ואת אותן הזכויות של כל צד לחוזה במצב בו הם החליטו לערוך חוזה שותפות עסקית ומגדיר מפורשות את ההבדלים בין הזכויות והחובות השונים בין 2 הצדדים.

חוזה שותפות עסקית אמור לעגן גם חילוקי דעות אפשריים. כך, למשל, החוזה חשוב שיכלול את ההגדרה הבסיסית לשאלה מהי מהות השותפות אשר נחתמת על חוזה זה. הסכם השותפות יהווה בעצם את אותו מנגנון לפתירת סכסוכים שונים שעלולים לצוץ בעתיד בפן המשפטי/האזרחי. חוזה שותפות עסקית צריך שיכלול גם את התמונה הפסימית מכל והיא בסופו של דבר פירוק השותפות – ההסכם חייב לצפות ליום שכזה ומכאן חייב גם לכלול את הצורה בה יערכו הדברים במצב של פירוק ולהגדיר מנגנון פירוק.

ניסוח חוזה שותפות עסקית הוא חופן בעצם את הבהירות לחוזה, הוא מאפשר לשני הצדדים כמו גם לקורא החיצוני המשפטי להבין את אותו הסכם שותפות. לשם כך אנו ממליצים בחום להיעזר בשירותיו של עורך דין המומחה בתחום שיכול להעניק לכם את ההגנה המשפטית והחוקית לה אתם זקוקים - ובמיוחד ברגע שההסכם ייפרם ויהא צורך בהסדרה של היחסים בין הצדדים. חוזה שותפות עסקית הוא מצב בו שני הצדדים מתחייבים להיכנס למערכת יחסים משפטית ומכאן כמובן תפקידו החשוב של עורך הדין בתמונה זו.
 

ייצוג ועריכת חוזה מקרקעין ונדל"ן ושותפות עסקית כחוק - משרד עו"ד רענן גל - צרו איתנו קשר עכשיו!
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים