עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

חשבון מוגבל חמור

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

חשבון מוגבל חמור – מה הכוונה מבחינתנו?

אחת הבעיות היותר נפוצות בישראל של היום בענייני פיננסים ובנקאות היא חשבון מוגבל חמור. חשבון מוגבל חמור חל על מי שעומד בהגדרות המופיעות בסעיף 2 לחוק שיקים ללא כיסוי תשמ"א – 1981. לפי הגדרות אלה המופיעות בחוק המצוין חשבון מוגבל חמור יהפוך לכזה לאחר שבמשך שנה אחת חזרו כעשרה שיקים של אותו הלקוח על ידי הבנק. סירוב הבנק לקבל את השיקים חייב לעמוד בהפרש של 15 ימים בין הסירובים. מקרה שכזה יוצר מצב של חשבון מוגבל חמור.

לאור המציאות של ימינו ועם קשיי המחייה הרבים שאנו נתקלים בהם במהלך חיי היומיום שלנו, כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו במצב של חשבון מוגבל. מצב כזה בעצם מכניס את אותו הפרט ללופ שלא פשוט לצאת ממנו. חשבון מוגבל חמור יוצר מצב בו הפרט אינו יכול למשוך שיקים באותו חשבון מוגבל חמור, הוא אינו יכול להזמין פנקסי שיקים חדשים, הוא אינו יכול לפתוח חשבון שיקים בבנק שהגדירו כבעל חשבון מוגבל חמור כמו גם בבנקים אחרים ברכבי ישראל.


 

חשבון מוגבל חמור

הסרת חשבון מוגבל חמור

חשוב לציין כי במצב של חשבון מוגבל חמור לא ניתן לערוך שינויים במבנה מחזיקי החשבון. במידה ומדובר בחשבון רב משתתפים, כלומר שיותר מבעל אחד רשום כבעל החשבון, כלל המחזיקים יוכרו כבעלי חשבון מוגבל חמור ואותן סנקציות המצוינות מעלה יחולו גם עליהן.

הגדרת לקוח כבעל חשבון מוגבל חמור חלה על כשנתיים. במשך תקופה זו הסנקציות המצוינות מעלה חלות לא רק על החשבון שהוגדר כחשבון מוגבל חמור אלא גם על שאר החשבונות של מי שהוגדר כבעל חשבון בנק מוגבל באותו הבנק שהגדירו כך. יש להוסיף גם כי מי שהוגדר כבעל חשבון מוגבל חמור והינו שותף בחשבונות אחרים או מיופה כוח של חשבונות אחרים, יחולו ההגבלות גם על חשבונות אלה.

בישראל אין הגבלה של ממש באיתור פרט כבעל חשבון מוגבל חמור. בנק ישראל מכיל את הפרטים על בעל חשבון מוגבל חמור וכך בעצם ניתן לקבל את המידע הדרוש. לשם טיפול בחשבון מוגבל חמור יש להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין המתמחה בתחום.
 

חשבונך מוגבל? פנה עוד היום למשרד עו"ד רענן גל
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים