עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

עורך דין חוזים

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

עורך דין חוזים: מה חשוב לדעת - משרד עורכי דין רענן גל ושות'

 
חתימה על חוזים בעלי תוקף משפטי מחייב, מחייבים גם יעוץ משפטי. חשוב לדעת, כי חתימה על חוזה, בעיקר חוזה הכולל סעיפים קריטיים, כמו, חוזה גירושין או חוזה רכישת דירה, הם חוזים מחייבים לטווח ארוך. אז בשביל שלא תקומו מופתעים בבוקר- היכנסו למשרד שלנו לקבלת יעוץ משפטי ללא התחייבות.
 
מהו חוזה?
 
חוזה, הוא הסכם בין שני צדדים, אשר דנו והגיעו להסכמה על נושאים שונים, והגיעו אליהם תוך כדי פשרה על ידי הבנת צרכיהם. זהו הפירוש האולטימטיבי של המושג חוזה. קורים מקרים רבים, בהם נוצר חוזה בהם צד אחד מהחותמים אינו בקיא מספיק בתחום החוזי בכלל או בתחום הנדון בפרט.כתוצאה מכך, מגלה דברים ביום שלמחרת, שלא היה מסכים להם אילו הבין את החוזה ותנאיו לבוריים.
 
מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין חוזים?
 
כפי שציינו, רבים הם המקרים אשר מתחילים בחתימה אופטימית ומוסכמת על חוזה, ורק למחרת או לאחר תקופה מסוימת, מתגלים צדדים בחוזה אותם לא הבנו עד הסוף, וחשבנו ש"יהיה בסדר". בעבודה מול משרדנו, לפני החתימה על חוזה, בין עם מדובר בחוזה מכירת או רכישת נכס, ובין אם מדובר על הסכם שותפים או הסכמים בין לקוח לעסק, כאשר מדובר בחוזים בעלי סכומים גדולים, לא תחוו הפתעות כאלו לעולם, וזאת, מאחר שאצלנו תקבלו הסבר על כל תנאי החוזה והתנאים המומלצים ביותר, עליהם ניתן להתפשר, וכאלה, שבשום אופן אין להתפשר עליהם על מנת להביא למינימום את סיכויי הפרת חוזה.
 
איך בוחרים עורך דין חוזים?
 
בבואכם לבחור עוד דין חוזים, יש לשים דגש על פרמטרים מרכזיים, הכוללים את מקצועיות המשרד, הניסיון וההתמחות בתחום החוזים בכלל וסוג החוזה שלכם בפרט. בין אם מדובר על חוזה נדל"ני. ובין אם מדובר על חוזה עסקי מכל סוג. חשוב להבין, שישנם סוגים רבים ושונים של חוזים, ואין חוזה אחד אשר דומה למשנהו. מסיבה זו, חשוב מאוד להקפיד על מקצועיות המשרד איתו אתם עתידים לעבוד, בתחום הרלוונטי.
 
מה תקבלו אצלנו במעמד יעוץ חוזי?
 
במשרד עורכי הדין, רענן גל ושות', תקבלו יעוץ ראשוני רלוונטי לחוזה שלכם. במהלך תהליך העבודה על החוזה, תקבלו ליווי מקצועי וברור, לגבי התהליך העתידי הצפוי, במילים פשוטות ובשקיפות מלאה. בעבודה מול עורך דין חוזים של משרד עורכי הדין גל רענן ושות', תקבלו את אנשי המקצוע המומחים והמנוסים ביותר בתחום החוזי הרלוונטי עבורכם. במשרדנו, אנו מחזיקים צוותים מומחים בתחומים ותתי תחומים שונים ומגוונים, וזאת, בכדי לתת את הליווי המקצועי, הברור והיעיל ביותר ללקוח.
 
משרד עורכי דין מקרקעין ונדל"ן רענן גל. יעוץ משפטי, לאנשים שמבינים את העסק. צרו קשר עכשיו!
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
קידום אורגני | קידום אתרים