עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

עורך דין לדיני חברות

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

 משרד עורכי דין רענן גל ושות'- עריכת דין לחברות שמבינות את העסק.

 
 
חברות ובעיקר חברות גדולות , חייבות לדעת שמשרד עורכי הדין איתו הן עובדות איתו הוא בעל ניסיון וידע מספיק בכדי להתפנות לעיסוקים הרלוונטיים ולהשתחרר מדאגות בנושאים המשפטיים השונים. משרד עורכי הדין רענן גל ושות', נותן מענה בכל התחומים והבעיות המשפטיות השכיחות בחברות וארגונים, בפרט טיפול בענייני  דיני חברות לאחר חוק החברות החדש.
 
מהי חשיבות בחירת עורך דין לדיני חברות?
 
התחום המשפטי, הוא תחום רחב ומגוון, המחייב ניסיון ומקצועיות. כל חברה או ארגון גדול, חייבים להבין את המונחים הכלליים בתחום המשפטי, במיוחד כאשר מדברים על ארגון הכולל מבנה של עובדים בהיררכיות שונות, לקוחות וכמובן שותפים. אולם, ידע כללי בעולם המשפטי אינו מספיק, והתפקיד שלכם הוא לנהל את העסק ולבקר על התפוקה ועבודה שוטפת תקינה. בעבודה עם משרד עורכי הדין הנכון, תוכלו לבצע את העבודה לשמה התכנסתם כאן, בראש שקט.
 
אני עובד עם עורך דין, לשם עלי להבין את תחום המשפטים?
 
הידע בתחום המשפטי, יתרום לכם בהבנת השפה המשפטית לצורך קריאת מסמכים משפטיים ללא מילון או מערכת תרגון משפטית והגעה לפגישה עם עורכי הדין שלכם עם ידע והבנה בנושא הרלוונטי לצורך חיסכון בזמן. ככלל, עורך דין לדיני חברות מיומן בתחום, ידע לתת לכם הסבר קצר ובשפה שלכם. אבל כפי שידוע לכולנו, קלישאות הן תמיד נכונות, וידע שווה כוח, וכמובן, שהזמן של כולנו שווה כסף.
 
מחפשים עורך דין לדיני חברות? הגעתם למקום הנכון
 
במשרד עורכי הדין רענן גיל ושות', אנו מאמינים, כי יעוץ משפטי יעיל, הוא כזה המעניק לחברה או לארגון שלכם, את כל מגוון השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחת, או כמו שאנחנו קוראים לזה: כל המשפטים הנכונים בספר חוקים אחד. אצלנו, תוכלו לקבל שירות במגוון תחומים, כמו, תביעות, ייצוגים בזמן הגשת תביעה מצידכם או הגשת תביעה כנגד החברה, עריכת הסכמי שותפות, יעוץ וסיוע משפטי בתחום הבנקאי ועוד.
 
עורכי הדין שלנו
 
תחת השם, משרד עורכי הדין רענו גל ושות', פועלים עורכי דין בתחום החברות וכן במקרקעין ונדל"ן המנוסים והמיומנים ביותר בתחום הנדל"ן ושאר התחומים האזרחיים השונים. בראש כל תחום עומד צוות מקצוענים מומחים, המסוגלים לתת מענה לכל בעיה או שאלה משפטית, בחירום ובעבודה השוטפת. אצלנו, תקבלו מענה מיידי לכל שאלה או קושי בתחום המשפטי הרלוונטי, מצד עורכי דין מומחים בלבד, וליווי מתחילת התהליך במהלכו ועד לסופו, תוך שקיפות מלאה, מתן הסבר בשפת הלקוח ובגובה העיניים.
 
חשוב לזכור, בעת בחירת עורך דין לדיני חברות, יש לבחון את משרד עורכי הדין בכמה רמות: מקצועיות, ניסיון ושפה. הפכו זאת למנהג קבוע ולמוטו שלכם בתחום המשפטי: לא מדבר עברית- לא עובד.
צרו קשר עכשיו, וקבלו מידע ראשוני, בתחומים הרלוונטיים לכם.
 
 
משרד עורכי הדין רענן גל ושות- יעוץ משפטי, לחברות שמבינות את העסק. צרו קשר עכשיו!
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים