עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

עורכי דין מקרקעין

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

עורכי דין מקרקעין ונדל"ן:

דיני המקרקעין חולשים על ענפי הנדל"ן השונים בכל זרועותיו. מעסקאות מכר ושכירויות דרך הסכמי רכישה וחכירות תכנון ובניה וכך הלאה. מדובר בהליכים מורכבים המצריכים התערבות מקצועית ומהימנה, חשיבה משפטית כמו גם ניסיון וידע מתאים. משרד עורכי דין בראשותו של עו"ד רענן גל סולל עבורכם את הדרך ההולמת ביותר לניהול עסקת ע"י עורכי דין מקרקעין תוך ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי צמוד ואישי לאורך כל שלבי הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

 

המשרד מתמחה בהיבטים השונים של עולם ה מקרקעין ונדל"ן ע"י עורכי דין מקרקעין ושוזר בכל פרויקט את הידע והחשיבה המשפטית תוך שימוש בניסיון של למעלה מעשור בסבך הדינים. משרד עו"ד רונן גל ושות' חי ונושם את נישת המקרקעין והנדל"ן בישראל. הצוות האמון על הטיפול בתיקים משלב אסטרטגיה עסקית נבונה עם וותק משפטי ויוצר הרמוניה בין צרכיו של הלקוח לשורה התחתונה על כל מקרה ומקרה לצורך השגת כל מטרות הלקוח במהירות וביעילות.


עורכי דין מקרקעין

 
 

בין לקוחות המשרד תוכלו למצוא שילוב מרהיב של המגזר הפרטי והמגזר העסקי: מהפרט המבקש את עסקת המכר הראשונה דרך קבלנים ובעלי מקרקעין ועד חברות נדל"ן. לקשת המיוחדת הזו המשרד מעניק מטריית הגנה חזקה המורכבת מצרכיו הראשוניים של הלקוח ומחשיבה משפטית אחרת, מחודדת יותר, כזו שלא מפקירה את הצד שלה ופועלת ע"ב של אמון וכבוד הדדי.

משרד עו"ד רונן גל ושות' ממוקם בלב תל אביב, ברחוב אחד העם 27 ופועל למעלה מעשור. אנו גאים להציג בפניכם צוות אמין שילווה אתכם לאורך כל הדרך ובד בבד יעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר מול רשויות החוק על כל ענפיהן.

טיפול וייצוג על ידי עורכי דין מקרקעין - משרד עו"ד רענן גל - צרו עמנו קשר עכשיו!

 
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים