עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

חוזה לקניית דירה

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

חוזה לקניית דירה - משרד עו"ד רענן גל:

דיני המקרקעין חולשים על ענפי הנדל"ן השונים בכל זרועותיו בסבך של חוקים וכללים. מעסקאות מכר ושכירויות דרך הסכמי רכישה וחכירות תכנון ובניה וכך הלאה. מדובר בהליכים מורכבים המצריכים התערבות מקצועית ומהימנה. משרד עורכי דין בראשותו של עו"ד רענן גל סולל עבורכם את הדרך המתאימה והנכונה ביותר לניהול עסקת מכר ע"י חוזה לקניית דירה תוך ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי לאורך כל שלבי הפרויקט עד להוצאתו לפועל של החוזה והשגת כל מטרות הלקוח.

 

המשרד מתמחה בהיבטים השונים של עולם ה  מקרקעין והנדל"ן ע"י עריכת חוזים לקניית דירה  ושוזר בכל תיק מקרקעין את הידע והחשיבה המשפטית תוך שימוש בניסיון של למעלה מעשור. משרד עו"ד רענן גל ושות' חי ונושם את נישת מקרקעין ונדל"ן בישראל לאורך שנים. הצוות האמון על הטיפול בתיקים משלב אסטרטגיה עסקית מנצחת עם וותק משפטי וידע מקצועי נרחב, ויוצר הרמוניה בין צרכיו של הלקוח לשורה התחתונה על כל המשתמע מכך.

 
 

בין לקוחות משרדנו תוכלו למצוא שילוב מעניין של המגזר הפרטי והמגזר העסקי: מהפרט המבקש את עסקת המכר הראשונה דרך קבלנים ובעלי מקרקעין ועד חברות נדל"ן המעוניינים בליווי משפטי בעסקאות במקרקעין. לקשת המיוחדת הזו המשרד מעניק מטריית הגנה חזקה המורכבת מצרכיו הראשוניים של הלקוח ומחשיבה משפטית אחרת, מחודדת יותר, כזו שלא מפקירה את הצד שלה ופועלת ע"ב של אמון וכבוד הדדי, תוך שמירה על כל כללי האתיקה המקצועיים.

משרד עו"ד רענן גל ושות' ממוקם בלב תל אביב, ברחוב אחד העם 27 ופועל למעלה מעשור. אנו גאים להציג בפניכם צוות אמין שילווה אתכם לאורך כל הדרך ובד בבד יעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר מול רשויות החוק על כל ענפיהן.

טיפול וייצוג על ידי חוזה לקניית דירה, הפרת חוזה וכיוב' - משרד עו"ד רענן גל - צרו עמנו קשר עכשיו!
ממה צריך להיזהר לפני רכישת דירה


רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים