עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

עו"ד מקרקעין

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 

רענן גל ושות' - עו"ד מקרקעין

דיני המקרקעין חולשים על ענפי הנדל"ן השונים בכל זרועותיו - החל מעסקאות מכר ושכירויות דרך הסכמי רכישה וחכירות תכנון ובניה ועד סוגיות תמ"א 38 ונגזרותיהם. מדובר בהליכים מורכבים המצריכים התערבות מקצועית ומהימנה תוך ביטוי ניסיון בתחום. משרד עו"ד מקרקעין בראשותו של עו"ד רענן גל סולל עבורכם את הדרך המתאימה והנכונה ביותר לניהול עסקת ע"י עו"ד מקרקעין תוך ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי לאורך כל שלבי הפרויקט עד להשגת כל מטרותיכם.

 

המשרד מתמחה בהיבטים השונים של עולם ה מקרקעין והנדל"ן ע"י עו"ד מקרקעין מנוסה ושוזר בכל פרויקט את הידע והחשיבה המשפטית תוך שימוש בניסיון של למעלה מעשור בפרקטיקות המשפטיות שהוזכרו דלעיל. משרד עו"ד רענן גל ושות' חי ונושם את נישת מקרקעין ונדל"ן בישראל. הצוות האמון על הטיפול בתיקים משלב אסטרטגיה עסקית עם וותק משפטי ויוצר הרמוניה מנצחת בין צרכיו של הלקוח לשורה התחתונה על כל מקרה ומקרה. לזכותינו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר.


 

עו"ד מקרקעין

בין לקוחות המשרד שלנו תוכלו למצוא שילוב מרתק של המגזר הפרטי עם המגזר העסקי: מהפרט המבקש את עסקת המכר הראשונה דרך קבלנים ובעלי מקרקעין ועד חברות נדל"ן. לקשת המיוחדת הזו המשרד מעניק מטריית הגנה משפטית חזקה המורכבת ממענה לצרכיו הראשוניים של הלקוח ומחשיבה משפטית אחרת, מחודדת יותר, כזו שלא מפקירה את הצד שלה ופועלת ע"ב של אמון וכבוד הדדי תוך שמירה על מקצועיות ועמידה בכללי אתיקה מחמירים.

משרד עו"ד רענן גל ושות' ממוקם בלב תל אביב, ברחוב אחד העם 27 ופועל למעלה מעשור. אנו גאים להציג בפניכם צוות אמין שילווה אתכם לאורך כל הדרך ובד בבד יעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר מול רשויות החוק על כל ענפיהן בתחום המקרקעין.

טיפול וייצוג על ידי עו"ד מקרקעין - משרד עו"ד רענן גל - ליעוץ ללא התחייבות צרו קשר עכשיו!

 
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
קידום אורגני | קידום אתרים