עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

עסקת קומבינציה

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
עורך דין רענן גל - מומחה לעסקאות קומבינציה במקרקעין:

עסקת קומבינציה – למה הכוונה?

עסקת קומבינציה הינה עסקה מיוחדת בתחום הנדל"ן. בעסקה שכזו ישנם כללים ברורים המהווים את הבסיס של עסקת קומבינציה. הרעיון הבסיסי הוא שבעל הקרקע נושא ונותן עם קבלן המתחייב לבנות מבנה על הקרקע המדוברת ובעל הקרקע אינו משלם כסף על כך אלא מרוויח אחוז מסוים מהדירות או מהמבנה שהוקם כאשר הקבלן עצמו שומר לו את האחוז הנותר. מכאן שמדובר כאמור בעסקת מקרקעין לכל דבר ועניין.

 

עסקת קומבינציה היא אולי אחד הטרנדים החמים בשוק הישראלי. היא חופנת יתרונות רבים לשני הצדדים וכל בעל קרקע כזו או אחרת מבקש ליהנות מיתרונות אלו כאשר הוא משאיר את "כאב הראש" לקבלן שבונה את המתחם על הקרקע שלו. בעל קרקע המעוניין להיכנס לתוך הסכם קומבינציה אינו צריך עוד להוציא סכומים אדירים של כסף על היתרים שונים כמו גם אינו חייב בהוצאות הגדולות של הבנייה בפעול. עניין המיסוי נכנס גם הוא לתמונה בכל עסקת קומבינציה כזו או אחרת שכן, בעל הקרקע אינו חברת בנייה ואינו מכיר את הניואנסים הקטינים שבחוק.

מומחיות משרדנו:

משרד עו"ד רענן גל מתמחה בתחום דיני מקרקעין ולנו ניסיון רב בניהול מגוון עסקאות קומבינציה. נשמח לעמוד לרשותכם, לענות על כל שאלה, לייעץ ולספק ליווי מקצועי אשר יבטיח ניהול נכון של העסקה משלב עריכת ההסכמים בין הצדדים המעורבים ועד להשלמתה עם תום הבנייה. צרו עמנו קשר דרך הטופס או בטלפון: 072-3719919 - ונשמח לשרת אתכם נאמנה.

 

 
 
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים