עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

צו פינוי מדירה

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

צו פינוי מדירה – מה עושים?

תארו לעצמכם את ההליך הבא: הצ'ק של השוכר שלכם חוזר, הוא לא עונה לכם לטלפון וכאשר אתם סוף, סוף מצליחים לתפוס אותו, הוא טוען שאין מה לעשות במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב מזמין לכם משטרה שתפנה אתכם בכוח מהמקום, זאת לאחר שהחליף את כלל המנעולים והצילנדרים מהכניסות למתחם שלכם. במצב כזה אין לכם אלא לפנות לעורף דין מיומן ולדרוש צו פינוי מדירה . אז מה בעצם התהליך הזה כולל ואיך ניתן להביא ל-פינוי שוכר מנדירה?

אם גם אתכם השאלות האלה מטרידות ואתם מעוניינים בשירות אמין של צו פינוי מדירה המאמר הבא פשוט בשבילכם. עקב ריבוי המאמרים ברשת הבאנו לכם אחת ולתמיד מאמר קצר שיעסוק בתחום הנפוץ, צו פינוי מדירה שכורה.


 

צו פינוי מדירה - מקור לבעיות סבוכות

במקרים רבים המשכירים נוטים לעשות דין עצמי ולנתק את המים, הגז, החשמל ושאר השירותים מהנכס כמו גם מנסים לפנות את חפציו. עשייה שכזאת יכולה לפעול לרעתכם מכיוון שמדובר במהלכים בלתי חוקיים בעליל. הפסיקה המגובשת בתחום היא שאין למשכיר את הזכות לפנות בעצמו את השוכר גם אם מדובר בהפרה יסודית של החוזה מצידו של השוכר. על כן, כדי להקדים תרופה למכה – צו פינוי מדירה חשוב שיעשה רק על ידי עורך דין מומחה שמכיר את רזי  המקרקעין ונדל"ן ואת רזי הדינים החוזיים.

צו פינוי מדירה מושג לאחר הליך משפטי לפינוי שוכר, הנחשב מקוצר יחסית ונועד לפנות שוכר אשר ברוב המקרים הפסיק לשלם דמי שכירות או שישנו רצון מצד בעל הנכס לפנותו מסיבות הגיוניות - הפרת חוזה שכירות, גרימת נזק לדירה ועוד.

חשוב מאד לפנות לעורך דין המומחה בדין הפינוי מנכסים, שכן מדובר על תביעה ייחודית אשר התנהלות נכונה בה תעלה, קרוב לוודאי, את הסיכויים בהצגת צו הפינוי ובסופו של דבר לפינוי השוכר מהנכס.

מומחיות משרדנו:

 


משרד עורכי דין רענן גל ושות' הינו בעל מומחיות מיוחדת בתחום פינוי שוכר מדירה והוצאת צו פינוי בהליכים מהירים ויעילים - לזכותנו מעל ל-15 שנים של פתרון כל סוגי הבעיות הכרוכות בפינוי שוכרים מדירות שכורות. על רצף הזמן אימצנו טכניקות משפטיות יעילות לטיפול משפטי מוצלח מקצועי - ובעיקר מהיר - עבור לקוחותינו.

למידע נוסף ולייעוץ ללא תשלום - צרו עמנו קשר ע"י הטופס למעלה או ישירות לטלפון 072-3719919
, ונשמח לשרת אתכם נאמנה.
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים