עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

תביעה אזרחית

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

מהן תביעה אזרחית? האם מדובר במערכה מול המדינה או שמא מדובר במערכה של פלוני נגד פלוני? כיצד ניתן להתנהל ב-תביעה אזרחית ומהו בעצם תפקידו של עורך הדין המייצג תביעה אזרחית?

תביעה אזרחית זה ביטוי שגור ונפוץ. אם תקישו בגוגל את המילים תביעה אזרחית תקבלו מאות אם לא יותר של תוצאות שונות הכוללות משרדים של עורכי דין ופורומים שונים של עצמת וטיפים. מכיוון שהרשת כאמור עמוסה באלו כאן נביא לכם את התמצית החשובה של הדברים – תביעה אזרחית.

תביעה אזרחית הן תביעות של פרט נגד פרט כאשר המדינה עצמה כלל אינה צד לסכסוך. כמובן שהדבר מתייחס גם למגזר העסקי – אם פרט מעוניין לתבוע עסק – עדיין מדובר ב -תביעה אזרחית. הסעדים שישנם ב- תביעה אזרחית כוללים לרוב סעדי פיצוי – כלומר כסף של ממש עבור נזק ולעיתים צווי עשה וצווי אלך תעשה, הבאים להוות את אותה אכיפה שישנה ב-תביעה אזרחית.
 

חשבונות מוגבלים

תביעה אזרחית כוללות כאמור נדבכים שלמים של עניינים, החל מענייני לשון הרע, דרך תביעות נזיקין ועד תביעות בגין הפרות חוזה. בכדי לבסס תיק נכון ולסלול דרך שתוביל לתוצאה הנכונה ביותר עבור האינטרסים האישיים של הצד המבקש כמו גם של הצד הנתבע, תביעה אזרחית חייבות להיות מגובות בייעוץ, ייצוג וליווי משפטי אמין ובטוח. כאן נכנס לתמונה עורך דין מיומן שעיקר עניינו תביעה אזרחית.

משרדי עורכי דין המתמחים ב-תביעה אזרחית יוצר בעצם מטריית הגנה מחד ומאידך בונים תיק תביעה תוך יצירת סיכוי לזכייה. מדובר כאמור בתהליך מורכב שחייב להיות מבוסס על סעיפי חוק רלוונטיים כמו גם על הלכות פסוקות – הווה אומר על גישתו של בית המשפט בכל עניין ועניין כמו תיקים קודמים שניתן להסתמך עליהם כאשר מציגים עובדות ונתונים.

כדי ליצור מצב שכזה יש להיעזר בעורך דין מיומן שיודע ומכיר את רזי המשפט האזרחי. תביעה אזרחית אינן דומות למשפט פלילי והגישה הרווחת כי השופט ישמע את הדברים ויפסוק "עבור הצדק" אינה נכונה. תביעה אזרחית מחייבות טיפול של עורך דין ורק כזה יוכל לשמור על האינטרסים המוגנים שלכם.

טיפול וייצוג בתביעת בעלי חשבונות מוגבלים ותביעה אזרחית - משרד עו"ד רענן גל - צרו עמנו קשר עכשיו!
 
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים