עורך דין

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202  |  www.wrw.co.il  |  27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל':03-6097461 :Tel  |  פקס: 972-3-7617461 :Fax  |  דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים: תל אביב / ראשל"צ

   
חדש במשרדינו – מתן שירותים ופתרונות בתחומי הנזיקין ודיני עבודה וזאת באמצעות שת"פ עם עו"ד וותיק ומנוסה בתחום
 
 
 
    צור קשר עכשיו:
 
 
 
   טל:  03-6097461
   פקס: 03-7617461
 
 
   סרטונים
   מן המדיה
 

 
 
 
עשו לנו LIKE 
 « Official Facebook Page  
   
 

תביעה לפינוי מושכר

   
  « מלא פרטיך וצוות משרדנו ישוב אליך בדקות הקרובות...
 
 

תביעה לפינוי מושכר – מה עושים?

תארו לעצמכם את התסריט הבא: הצ'ק של השוכר שלכם חוזר, הוא לא עונה לכם לטלפון וכאשר אתם סוף, סוף מצליחים לתפוס אותו, הוא טוען שאין מה לעשות במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב מזמין לכם משטרה שתפנה אתכם בכוח מהמקום, זאת לאחר שהחליף את כלל המנעולים והצילנדרים מהכניסות למתחם שלכם. במצב כזה אין לכם אלא לפנות לעורף דין מיומן ולדרוש תביעה לפינוי מושכר. אז מה בעצם התהליך הזה כולל ואיך ניתן להביא ל-פינוי שוכר מדירה?

אם גם אתכם השאלות האלה מטרידות ואתם מעוניינים בשירות אמין של תביעה לפינוי מושכר המאמר הבא פשוט בשבילכם. עקב ריבוי המאמרים ברשת הבאנו לכם אחת ולתמיד מאמר קצר שיעסוק בתחום הנפוץ, תביעה לפינוי מושכר. את המאמר בנינו בצורה נוחה וידידותית לקורא ושלא תכביד במינוחים משפטיים על הגולש הממוצע.

 
 

תביעה לפינוי מושכר מצריך מצדכם קודם כל שיקול דעת ומקצועיותתביעה לפינוי מושכר ללא צעדים ממשיים של כאן ועכשיו על ידי עורך דין המתמחה בבעיית תביעה לפינוי מושכר לא ישאיר בפניכם ברירה אלא להיות נתונים לחסדיו של החוק שלא ממש מצדד בבעלי הדירות בלשון המעטה.

לעיתים רבות ועקב החשיבה השגויה כי הסכמי שכירות שוטים לא כדאי לעגן בנוכחות ערוך דין שוכרים רבים מסרבים לפנות את הנכס כמו גם מסרבים להמשיך לשלם עבור שהותם בנכס שלכם. רוב רובם של אלו הם אותם אנשים שבמקום לפנות לשירותיו של עורך דין מומחה בנדל"ן ובמקרקעין מורידים הסכמים סטנדרטיים לשכירות מהרשת ואז נתקעים מול בעיה מוכרת – תביעה לפינוי מושכר.

במקרים רבים המשכירים נוטים לעשות דין עצמי ולנתק את המים, הגז, החשמל ושאר השירותים מהנכס כמו גם מנסים לפנות את חפציו. עשייה שכזאת יכולה לפעול לרעתכם מכיוון שמדובר במהלכים בלתי חוקיים בעליל. הפסיקה המגובשת בתחום היא שאין למשכיר את הזכות לפנות בעצמו את השוכר גם אם מדובר בהפרה יסודית של החוזה מצידו של השור. על כן, כדי להקדים תרופה למכה – תביעה לפינוי מושכר חשוב שיעשה רק על ידי עורך דין מומחה שמכיר את רזי ה מקרקעין ונדל"ן ואת רזי הדינים החוזיים.

טיפול וייצוג בנושאי תביעה לפינוי מושכר - משרד עו"ד רענן גל

משרד עורכי דין רענן גל ושות' הינו בעל מומחיות מיוחדת בתחום פינוי מושכר - לזכותנו מעל ל-15 שנים של פתרון כל סוגי הבעיות הכרוכות בפינוי שוכרים מדירות שכורות. על רצף הזמן אימצנו טכניקות משפטיות יעילות לטיפול משפטי מוצלח מקצועי - ובעיקר מהיר - עבור לקוחותינו.

למידע נוסף ולייעוץ ללא תשלום - צרו עמנו קשר ע"י הטופס למעלה או ישירות לטלפון 072-3719919
, ונשמח לשרת אתכם נאמנה.
 
 

רח' אחד העם 27 ת"א, 65202   |   www.wrw.co.il   |   27 Ehad Ha'a'm St., Tel Aviv, 65202

טל': 03-6097461 :Tel   |   פקס: 972-3-7617461 :Fax   |   דוא"ל: Email: office@wrw.co.il

סניפים : תל אביב / ראשל"צ
 
לקוח מוגבל  עורכי דין מקרקעין תל אביב  עורכי דין מקרקעין  עורך דין תמ"א 38  משרד עורכי דין תמ"א 38  חשבון מוגבל חמור  פינוי דייר מדירה שכורה  תביעה לפינוי מושכר  הסכמי שותפות  חוזה שותפות עסקית  הוצאת לשון הרע  הגשת תביעה אזרחית  תביעת דיבה  תביעה אזרחית  הסכם מכר מקרקעין  צו פינוי מדירה  עו"ד תמ"א 38  חוזה לקניית דירה  טיפול בדירה מושכרת  הסרת הגבלה בחשבון  עו"ד מקרקעין  פינוי דירה מושכרת  ביטול הגבלה בחשבון  הסכם קומבינציה  עסקאות קומבינציה  תביעת לשון הרע  עו"ד לשון הרע  הפרת חוזה  הסכם שותפים  עורך דין חוזים  עורך דין לדיני חברות  עו"ד דיני חברות  חשבונות מוגבלים  פירוק שיתוף  
 
קידום אורגני | קידום אתרים