תת קטגוריה

ניסיון המשרד

x

חשבון מוגבל מהו?

x

טקסט קצר על הנושאא

חשבון מוגבל וחשבון מוגבל חמור

להגבלת חשבון בנק, ובוודאי כאשר מדובר בהגבלה חמורה, עלולות להיות השלכות הן מבחינת ההתנהלות הפיננסית והן מבחינת פגיעה ארוכת טווח במוניטין.

הליך חשבון בנק מוגבל

השתלשלות העניינים במצב של חשבון מוגבל בבנק והתנאים להגבלת החשבון

חשבון מוגבל ממה להיזהר?

מניעת הטלת הגבלה - הלקוח להזהר שלא לעבור את המועד הקבוע בחוק להגשת ערעור על הגבלת החשבון - שאחרת יהיה זקוק להגיש בקשה להארכת מועד להגשת הערעור ולא תמיד בית המשפט יעתר לבקשה.

חשבון מוגבל בבנק

מדוע חשוב לשכור שירותיו של עורך דין המתמחה בדיני בנקאות

חשבון מוגבל ומשכנתא

עורך דין המתמחה בדיני בנקאות יכול במקרים רבים למנוע את הטלת ההגבלה מבעוד מועד

מגמת הפסיקה בישראל

מגמת הפסיקה בישראל בעינייני חשבון מוגבל בבנק

מהו איתור חשבון מוגבל?

ברגע שחשבונו של אדם הופך להיות מוגבל, בייחוד אם הוא בעל עסק, עלולות להיות לכך השלכות רבות כמו פגיעה במוניטין שלו, על כן חשוב לבצע איתור חשבון מוגבל בכדי להגן על העסקים

חשבון מוגבל ומשמעותו

חשוב לדעת מהי משמעות הגבלת חשבון עוד טרם כניסת החשבון להגבלה ולעיתים הבנה של המצב טרם ההגבלה תגרום למוטיבציה ללקוח לנסות ולעמוד בתשלומים ובאמצעות זאת למנוע את ההגבלה בחשבון.

התנהלות הבנק בחשבון מוגבל

התנהלות הבנק בחשבון מוגבל נשארת כמו שהיתה קודם אלא שההבדל הוא שבחשבון שהוכרז כחשבון מוגבל לא ניתן למשוך צ'קים וגם אם יש כיסוי לצ'קים שנמשכים בחשבון - הבנק אינו יכול לכבד את הצ'קים.

מהו חשבון מוגבל?

חשבון מוגבל הינו חשבון שהוכרז כמוגבל בין אם בגין סירוב צ'קים ובין אם ההגבלה הוטלה במסגרת הליכי הוצל"פ -משרדנו מטפל בביטול הגבלה בבנק כתוצאה מסירוב 10 צ'קים.

ביטול חשבון מוגבל

x

חשיבות פנייה מהירה לבנק

במקרים רבים הגבלת חשבון הבנק מובילה להליכי פשיטת רגל. לסניף הבנק ישנה הסמכות לבטל חשבון מוגבל לפני שנכנס לתוקפו.

ערעור החלטת בנק להטיל הגבלת חשבון

להגבלת חשבון הבנק משמעויות מרחיקות לכת בטווח הקצר והארוך. הגבלת החשבון יוצרת בעיה להמשיך להתנהל פיננסית.

הגנות בתביעות בנקים

הגנות בתביעות בנקים

הגבלת חשבון

חשבון מוגבל מכביד מאוד על ההתנהלות הפיננסית של עסק או של אדם פרטי. לעיתים קרובות ניתן לבטל הגבלת חשבון ואפילו למנוע אותה לחלוטין מלכתחילה באמצעות פניה מבעוד מועד לקבלת ייעוץ מעו"ד המתמחה בתחום. למשרד עו"ד רענן גל ושות' ניסיון רב והישגים מוכחים בהשגת צווי מניעה להגבלת חשבון ובהשגת ביטול הגבלת חשבון. ביטול הגבלת חשבון בשנת […]

ביטול הגבלה בבנק

ביטול הגבלת חשבון מתבצע באמצעות ערעור שמוגש לבית המשפט הקרוב ביותר לסניף במסגרתו יועלו ע"י עוה"ד מהיומן והמנוסה טענות בדבר מדוע יש להסיר את ההגבלה - השלכות ההגבלה בחשבון חמורות וארוכות טווח ועל כן יש לשכור שירותיו של עו"ד מנוסה ומיומן ובעל ניסיון בתחום -משרדנו פועל עבור לקוחות בתחום זה שנים רבות וברשותנו מאות פסקי דין של ביטול הגבלות.

משמעות ביטול הגבלה

משמעות ביטול הגבלה הינה כי בעצם כאילו לא היתה הגבלה מעולם - וזאת כאשר הערעור מוגש במועד הקבוע בחוק ובעצם עצם הטלת ההגבלה לא יופיע בדו"ח B.D.I של האדם או החברה.

איתור חשבונות

איתור חשבונות מוגבלים ניתן לבצע באתר בנק ישראל וכאשר אדם מקבל צ'ק הוא יכול לבדוק באופן מיידי האם החשבון מוגבל ואולם ניתן לניתן לברר האם החשבון עומד בפני הגבלה, כמה צ'קים סורבו והאם החשבון נמצא תחת צו מניעה להגבלת החשבון.

ביטול חשבון מוגבל

ביטול חשבון מוגבל הינה פעולה המתבצעת באמצעות הגשת ערעור לבית המשפט בו ידון בית המשפט בטענות המועלות על ידי המערער זה שחשבונו הוגבל), וככל שבית המשפט ימצא כי הטענות תואמות לעילת הערעור יגרעו צ'קים ממניין הצ'קים המסורבים וההגבלה תבוטל. משרדנו עוסק בביטול הגבלות מזה שנים רבות וסייע למאות לקוחות לצאת מהגבלה בחשבון.

הגבלה חמורה של חשבון בנק

הגבלה חמורה הינה הגבלה שניה שנכנסת לתוקף בתקופה של שלוש שנים - אדם או חברה שאיזה מחשבונותיו נכנסים להגבלה בפעם שניה בתוך 3 שנים יוכרז כמוגבל בנסיבות מחמירות לתקופה של שנתיים. משרדנו סייע למאות לקוחות לבטל הגבלות והגבלות חמורות.

חשבונות מוגבלים

בדיקת חשבונות מוגבלים מתבצעת באמצעות אתר בנק ישראל בו ניתן להקיש מס' החשבון ולבחון האם הוא מוגבל באותה העת וכן לבדוק את מס' תעודת הזהות או מספר החברה בכדי לדעת האם הוטלה הגבלה חמורה.

צו מניעה

x

צו מניעה- חשוב לדעת

צו מניעה להגבלת החשבון - ניתן ע"י בית המשפט - כאשר עו"ד מטפל בניסיון לבטל את ההגבלה עליו להגיש ערעור על הגבלת החשבון ובד בב להגיש בקשה למתן צו מניעה להגבלת החשבון ואת עד לשמיעת הערעור בבית משפט.

צו מניעה להגבלת חשבון

צו מיעה להגבלת החשבון - כאשר חשבון עומד בפני הגבלה יש תקופה בת 15 ימים בהם יכול הלקוח להגיש ערעור על עצם הגבלת החשבון לבית המשפט - ומאחר ובית המשפט ישמע את הערעור לאחר מספר חודשים - ניתן להגיש בקשה למתן צו מניעה להגבלת החשבון - וזאת עד לשמיעת הערעור בבית המשפט . בתי המשפט נוטים להעתר לבקשות לצו מניעה להגבת החשבון והגשה נכונה של הבקשה תביא לתוצאה של קבת צו מניעה מיידי.

B.D.I

x

עליה בהיקף חשבונות בנק מוגבלים

העלייה בהיקף החשבונות המוגבלים נובעת גם מן העובדה שרבים אינם נוקטים פעולה מהר מספיק כדי למנוע את הטלת ההגבלה מלכתחילה. לפיכך טוב יעשה מי שיפנה ללא דיחוי אל עורך דין המתמחה בטיפול בהגבלת חשבון בנק

חשיבות טיפול משפטי

ניתן להשיג שיפור משמעותי ביכולת ההתנהלות הפיננסית השוטפת על ידי צמצום חומרת ההגבלה, מחשבון מוגבל חמור לחשבון מוגבל רגיל. צמצום נזקים לרמה המינימאלית באמצעות טיפול משפטי

לקבלת ייעוץ, מלא את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליך בהקדם:

שינוי גודל גופנים