תת קטגוריה

פירוק שיתוף

x

פירוק שיתוף בין בני זוג

יותר ויותר ישראלים היום מבקשים להתחיל בתהליך גירושים, אך הם אינם יודעים כיצד להתמודד עם האתגרים המשפטיים השונים לאורך הדרך. אחד מהאתגרים החשובים ביותר, הינו תהליך פירוק שיתוף בין בני זוג; תהליך אשר מתייחס לכל הנכסים המשותפים שבני הזוג צברו במהלך שנות הנישואין שלהם. במקרה אתם רוצים לבצע את חלוקת הנכסים בצורה הוגנת אשר תותיר […]

פירוק שיתוף בדירה

פירוק שיתוף בדירה שהתקבלה בירושה אחד מהנושאים המורכבים ביותר לטיפול מבחינה משפטית הוא תחום הירושות והצוואות, אשר במקרים רבים יוצר מתח רב בין כל המעורבים בדבר – ויכול להביא לסכסוכים משפחתיים חמורים ביותר. במקרים כאלה, בהם בני המשפחה לא יכולים להגיע להסכמות על המשך ההתנהלות עם הדירה שהתקבלה בירושה, אתם יכולים לפנות לתהליך משפטי. מטרתו […]

פירוק שיתוף במקרקעין

פירוק שיתוף במקרקעין הינה תביעה שמוגשת לבית משפט כאשר אחד מהבעלים של המקרקעין מעוניין למכור את המקרקעיןן ולממש את חלקו האחר/ים מסרב/ים במסגרת תביעה זו לעיתים מתמנה כונס נכסים לצורך מימוש המכירה וחלוקת הכספים.

פינוי שוכר

x

עורך דין פינוי דייר

קמתם יום אחד בבוקר, ולהפתעתכם הרבה גיליתם שהדירה אותה אתם משכירים הפכה בין רגע למבצר ואין לכם יכולת להוציא משם את השוכרים שלכם. זוהי סיטואציה לא נעימה אשר מתרחשת במקומות רבים בדרך קבע בישראל, והופכת את החיים של בעלי הדירות למאתגרים הרבה יותר. כמעט ואין איך להתכונן לסיטואציה כזאת ואתם יכולים רק להתפלל שלא תשכירו […]

איך להתמודד עם הפרת חוזה שכירות

איך להתמודד עם הפרת הסכם שכירות - על הנפגע כתוצאה מהפרת ההסכם ( השוכר או המשכיר) לפנות לייעוץ משפטי מקצועי ולשכור את שירותיו של עו"ד הבקיא בדיני השכירות דיני החוזים, הדין המסחרי הכללי ומומחה בייצוג בבית המשפט בכדי למצא את הסעד המתאים לאירוע.

הפרת חוזה שכירות

הפרת חוזה שכירות יכולה להיות הם מהצד של השוכר והן מהצד של המשכיר ויש לנתח כל מקרה לגופו ולבחור את הדרך המשפטית הנכונה לטיפול בעניין.

הליכי הוצאה לפועל לפינוי שוכר

לאחר קבלת פסק דין לפינוי השוכר ובמידה והשוכר לא מילא אחר פסק הדין יש לפתוח כנגד השוכר הליכי הוצאה לפועל לפינוי שוכר - עו"ד מנוסה יבקש מבית המשפט כבר במעמד פסק הדין הוראות לקיצור שלבי ההוצאה לפעול לעניין הפינוי ובכך יחסכו שבועות רבים של המתנה בהתאם להליכי ההוצאה לפועל.

תביעה לפינוי דירה/ נכס

תביעה לפינוי דירה/ נכס על בסיס הסכם שכירות הינה תביעה אשר מתבררת בתוך 30 ימים לאחר הגשת כתב הגנה ובעצם מהווה הליך משפטי מזורז רק לעניין הפינוי עצמו ולא ניתן להגיש במסגרתו דרישה כספית כל שהיא.

תביעה לפינוי שוכר

תביעה לפינוי שוכר הינה תביעה בסדר דין מיוחד אשר מטרתה לברר את הסכסוך בתוך תקופה מינימאלית של כ- 3 חודשים ולצורך הגשת תביעה שכזו על התובע להציג הסכם שכירות בכתב.

הקשיים והפתרונות

הקשיים והפתרונות פינוי שוכר מדירה - פינוי שוכר היא משימה לא פשוטה שכן כמשכיר אתה מפקיד את הנכס היקר בידי השוכר בתמורה לדמי שכירות זעומים לעומת שווי הנכס ועליך לקוות כי השוכר ישמור על הנכס היקר שלך- הגשת תביעה לפינוי מושכר הינה מהלך משפטי קצר יחסית אשר במסגרתו לאור הפרת הסכם השכירות ניתן להגיש תביעה לפינוי שוכר ולפנותו מהנכס.

פינוי שוכר מדירה

פינוי שוכר מדירה -כאשר שוכר מפר את הסכם השכירות ניתן להגיש כנגדו תביעה לפינוי שוכר - תביעה זו הינה בסדר דין מיוחד ויש לדעת כיצד להגיש ומהם הנהלים של בירורה.

תמ"א 38 ופינוי בינוי

x

מס רכישה

מס רכישה הינו מס החל על רוכשי דירות ואשר יש לחשבו בהתאם למחיר הדירה ומצב המשפטי של הרוכש.

ייצוג יזמים בפרויקט מקרקעין

משרדנו מייצג יזמים בפרוייקטים שונים של נדל"ן החל מפרייקט בניה וכלה בייצוג יזמים בעסקאות תמ"א 38

תמ"א 38 ופינוי בינוי

קיימת חשיבות עליונה לייצוג בעסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי ע"י עו"ד בלתי לוי שאינו "מופעל" ע"י היזם או הקבלן בכדי שעוה"ד יוכל לשמור על האינטרסים של הדיירים.

ייצוג יזמים

מייצוג יזמים בעסקאות תמ"א 38 או בעסקאות פינוי בינוי דורשות קישורים רבים מעוה"ד המייצג לרבות יכולות תקשורת גבוהות - מרדנו עוסק בייצוג יזמים מול דיירים ובעלי קרקע ודואג לקיומן ל העסקאות באופן מייטבי.

ייצוג דיירים

ייצוג דיירים ע"י עו"ד בעסקאות תמ"א 38 על סוגיהן אינה משימה פשוטה כלל ועיקר - על עוה"ד המייצג לנהוג ברגישות, בזהירות ובמקצועיות רבה בכדי להביא את העסקה אל קו הסיום.

תמ"א 38- איך מתחילים?

בשנת 2005 אישרה הממשלה תוכנית מתאר ארצית אשר נועדה להקל על קבלת היתרי בנייה לצרכי חיזוק ותוספות בנייה למבנים קיימים במטרה להפוך אותם לעמידים יותר בפני רעידות אדמה. תוכנית זו ידועה כיום בשם תמ"א 38 ומאז 2007 היא הביאה לגל יוזמות בנייה. לפרויקט נדל"ן מתלווים תמיד הליכים פרוצדוראליים מול רשויות ממשל (כגון מנהל מקרקעי ישראל, […]

תמ"א 38

תמ"א 38 הינה תוכנית מתאר ארצית אשר קיבלה תוקף ומאפשרת, בתנאים מסויימים, הוספת ממ"ד , מרפסת וחיזוק הבניין מפני רעידות אדמה - בעצם מדובר בתוכנית אשר בפועל מסייעת לדייר להרחיב את דירתו ולכך שערך הדירה יעלה - יש לנהוג בעסקאות אלה באחריות וזהירות מירבית ולשכור שירותיו של עו"ד בקיא ומקצועי.

ייצוג תמ"א 38

ייצוג דיירים ויזמים בעסקאות תמא 38 דורשות מעוה"ד מיומנות ,ידע זמינות ויכולות נוספות אשר יסייעו לו להביא את העסקאות אל קו הסיום לכדי מימוש.מדרדנו עוסק בייצוג יזמים ודיירים בעסקאות סוג זה.

רכישה ומכירה-יד שניה

x

מכירת נדל"ן על ידי אפוטרופוס

עסקת מקרקעין בנכס של חוסה מנוהלת באופן דומה למכירת נכס בכינוס נכסים, הערכת שווי הנכס על ידי שמאי מקרקעין, פרסום בעיתונים, תחרות בין קונים פוטנציאליים במטרה להשיג מחיר מקסימאלי, עריכת חוזה על תנאי ופניה לבית משפט בבקשה לאישור החוזה.

הסכם קנייה

הסכם קנייה של נדל"ן או של דירה הינו הסכם של עסקה בסיכון גבוה ועל עוה"ד המייצג לדאוג לכל המנגנונים והבטוחות להבטיח את הקונה ואת כספו. משרדנו עוסק בייצוג רוכשי נדל"ן ודירות ומקיים עסקאות שונות ומגוונות.

הסכם מכירת דירה

הסכם מכירת דירה הינו הסכם למכירת זכות בדירה כאשר בעסקה זו סיכונים רבים ועל עוה"ד המייצג את המוכר להבטיח את זכויותיו של המוכר ואת העובדה שלא יגרם למוכר כל נזק במידה וחס וחלילה ההסכם יופר על ידי הקונה - והמוכר לא "יתקע" עם המוכר לשנים רבות. - ניסיון וידע משפטי של עוה"ד יסייעו לו ולמוכר להבטיח את זכויותיו של המוכר בביצוע העסקה. משרדנו מייצג מוכרים של נכסי נדל"ן בכל הארץ.

מקרקעין בישראל

מקרקעין בישראל הינו עניין סבוך, מורכב ומסוכן ועל כן בכדי לבצע עסקה בנדל"ן של רכישה או מכירה על הלקוח להיות מיוצג ע"י עו"ד הבקיא בתחום ובעל ניסיון.

מקרקעין

במשרדו מחלקת נדל"ן ומסגרתה ניתנים שירותים משפטיים לליווי בעסקאות רכישה ומכירה של נדל"ן ודירות, ליווי יזמים וקבלנים , עסקאות קומבינציה, תמ"א 38 ופינוי בינוי.

ממה להזהר בעת רכישת דירה

עסקה לרכישת דירה מקפלת בתוכה סיכונים רבים של הרוכש וכספו ועל כן נדרש ומומלץ להיות מיוצגים בעסקת רכישה ע"י עו"ד מיומן, ותיק ומקצועי שילווה את הרוכש בביצוע העסקה ויוודא שכספו של רוכש מוגן.

הפרת חוזה דירה

הפרת חוזה דירה עלולה להביא לכך שההסכם יבוטל או יקויים באמצעות הליך מתאים בבית המשפט והמפר עלול להיות מחוייב לשלם לנפגע את הפיצוי המוסכם בהסכם. על כן יש לתכנון את ניהול ההליך באופן מיטבי ולפנות לעו"ד אשר עוסק הן בנדל"ן והן בליטיגציה (ייצוג בבתי משפט), בעניין זה.

הסכם רכישת דירה

הסכם רכישת דירה טומן בחובו סיכונים שונים לרוכש ועל כן מומלץ לשכור שירותיו של עו"ד מיומן, ותיק ומקצועי אשר יוודא הכספים הרבים אינם הולכים לטימיון ובעת ביצוע העסקה וכספו של הרוכש מוגן.

רכישת דירה מקבלן

x

עסקאות קומבינציה וקבוצות

x

עסקת קומבינציה

עסקת קומבינציה הינה עסקה מורכבת ומסוכנת בו בעצם מתבצעות שתי עסקאות בו זמנית האחת כי בעל הקרקע מוכר חלק מהקרקע ליזם ואילו היזם מתחייב ליתן שירותי בניה לבעל הקרקע - עסקה כזו הינה עסקה החייבת במיסים, ויש לדעת כיצד להעביר את העסקה ולדווח אותה לשלטונות המס. משרדנו עוסק בליווי בעלי קרקע, יזמים וקבלנים בעסקאות מסוג זה מזה שנים רבות.

לקבלת ייעוץ, מלא את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליך בהקדם:

שינוי גודל גופנים